165 ciągników DAF XG dla firmy HOYER – globalnego przewoźnika produktów płynnych

HOYER, światowy lider w dziedzinie rozwiązań logistycznych dla produktów płynnych, odnawia swoją flotę poprzez zakup 165 ciągników siodłowych DAF XG 480 4×2. Pojazdy, które zostaną dostarczone w ciągu najbliższych miesięcy, będą użytkowane w całej Europie. Wszystkie wyposażono w kompleksowy pakiet najnowszych zaawansowanych układów wspomagających kierowcę (ADAS) firmy DAF.
Firma HOYER, założona w 1946 roku w Hamburgu (Niemcy), jest obecnie światowym liderem na rynku rozwiązań logistycznych dla produktów płynnych i prowadzi działania na wszystkich kontynentach. Oferuje usługi dopasowane do potrzeb klientów w różnych sektorach, w tym gazowniczym, spożywczym, naftowym i chemicznym. HOYER ma przedstawicielstwa w 100 krajach. W transporcie drogowym wykorzystuje flotę ponad 1200 pojazdów ciężarowych i więcej niż 1700 naczep z silną reprezentacją marki DAF.
Nowe ciągniki siodłowe trafią do Niemiec, Holandii i Polski i będą eksploatowane w całej Europie. Rudolf Schumacher, kierownik działu zarządzania flotą pojazdów w Europie grupy HOYER, jest zachwycony faktem, iż jego firma częściowo wymienia flotę na niezwykle wydajny i wielokrotnie nagradzany model DAF XG. – „Te ciężarówki są wyposażone w najnowsze, najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a do tego zapewniają naszym kierowcom luksus i komfort. Fakt, że mogą być napędzane hydrorafinowanym olejem roślinnym (HVO), znakomicie wpisuje się w nasz cel, w myśl którego chcemy przyczyniać się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości, ponieważ firmie HOYER zależy na przyszłych pokoleniach. Jazda na HVO zmniejsza emisję dwutlenku węgla nawet o 90% („od źródła do koła”). Dzięki nowej serii pojazdów ciężarowych DAF zapewnimy naszym klientom to, z czego słynie HOYER — wyjątkowe usługi na najwyższym poziomie.”
– „DAF od wielu lat jest preferowanym dostawcą firmy HOYER. Jesteśmy zaszczyceni, że ten światowy lider w dziedzinie wysokiej jakości rozwiązań transportowych wybrał serię DAF XG, aby spełniać oczekiwania swoich klientów” — stwierdził Bart Bosmans, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży oraz członek zarządu DAF Trucks. – „Oferujemy najbardziej wydajne, bezpieczne i wygodne pojazdy ciężarowe na rynku, a także zapewniamy najwyższy poziom obsługi klienta. Cieszymy się, że HOYER docenia nasze wysiłki.”

Check Also

Zabytkowa taksówka Warszawa M20 znów we flocie krakowskiego MPK

Po kilkudziesięciu latach do floty MPK SA w Krakowie wrócił wyjątkowy pojazd – to licząca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęła Cię żadna nowość ze świata dużych samochodów.