Home / Aktualności / René Reinert jeździ z EUROPART

René Reinert jeździ z EUROPART

 

Hagen, 04.05.2016 – EUROPART w Mistrzostwach Europy Truck Race 2016 staje na starcie wraz z zespołem Team Reinert Racing. Europejski lider w sprzedaży części zamiennych dla pojazdów użytkowych, akcesoriów i wyposażenia dla warsztatów wspiera zespół René Reinerta, który w tym roku staje do zawodów z dwiema przygotowanymi od podstaw ciężarówkami.

Podczas gdy Reinert po raz pierwszy 30 kwietnia zasiadł za kierownicą swojego MAN-a w austriackim Spielbergu, walcząc o jedno z czołowych miejsc w Mistrzostwach Europy, Steffi Halm, począwszy od drugiego weekendu rajdowego, czyli zawodów we włoskim Misano, które będą miały miejsce na koniec maja, będzie pilotką w drugiej ciężarówce Reinerta.

EUROPART przez cały sezon będzie dostarczać hamulce i inne części własnej marki EUROPART do obu ciężarówek wyścigowych zespołu Team Reinert Racing. Już w poprzednich latach produkty własne marki EUROPART potwierdziły podczas wyścigów ciężarówek swoją wysoką jakość i niezawodność. Po pierwszych udanych testach przeprowadzonych w czeskim Moście w warunkach zbliżonych do panujących na zawodach René Reinert

Europart_Reinert_2016_02

potwierdza: „Hamulce EUROPART doskonale się sprawdzają, także w trudnych warunkach rajdowych.“ „Jestem dumy, że nasze produkty sprzedawane pod własną marką EUROPART są wykorzystywane w wyścigach ciężarówek”, stwierdza dyrektor generalny EUROPART Pierre Fleck. „Te części mogą naprawdę mieć status ‘Truck Race Approved’. Mistrzostwa Europy w ściganiu się ciężarówkami z zawodami rozgrywanymi w całej Europie doskonale pasują do naszego ogólnoeuropejskiego kierunku działania. Dzięki naszemu zaangażowaniu w sport rajdowy możemy podzielić się naszym entuzjazmem dla tego, co robimy, z naszymi klientami i dużą publicznością z całej Europy.“ Odpowiedzialny za produkty EUROPART sprzedawane pod własną marką Sebastian Kamphaus uczestniczył w testach na miejscu i podkreśla: „Przez cały czas części EUROPART sprzedawane pod własną marką sprawdzamy pod kątem ich jakości i wytrzymałości. To, że uzyskują one wysokie noty także w warunkach rajdowych pokazuje, że marka własna EUROPART to doskonała jakość i prawdziwa alternatywa dla wyrobów producentów pojazdów.“ Tak jak w poprzednich latach EUROPART podczas wielu rajdowych weekendów będzie zapraszać swoich klientów z całej Europy, aby na własne oczy zobaczyli zawody i na własnej skórze przekonali się, co oznacza praca ludzi obsługujących ciężarówki rajdowe. Głównym wydarzeniem sezonu będzie po raz kolejny Truck Grand Prix na Nürburgringu w dniach 1-3 lipca. Przy okazji tej imprezy EUROPART organizuje 2 lipca własne targi pod hasłem „Najlepszy czas EUROPART”. W Bitburger Event Center bezpośrednio przy torze wyścigowym ponad 80 markowych producentów i dostawców w godzinach od 9.00 do 18.00 będzie prezentować swoje nowości i produkty z aktualnej oferty.

 

Check Also

Przewoźniku dopilnuj nowego obowiązku, jeśli nie chcesz stracić zezwolenia na wykonywanie zawodu

Pakiet mobilności ponownie o sobie przypomina. Zgodnie ze zmianami w ustawie o transporcie drogowym, przewoźnicy …

Mega Darkmarket Site