Home / Aktualności / Stutysięczny kontrakt serwisowy dla firmy SUEZ Recycling and Recovery

Stutysięczny kontrakt serwisowy dla firmy SUEZ Recycling and Recovery

Sprzedaż kontraktów serwisowych DAF MultiSupport podwoiła się od 2014 r. Obecnie ponad 40% wszystkich ciężarówek, które opuszczają fabrykę, ma taką umowę serwisową, dostosowaną do potrzeb odbiorcy i zapewniającą mu od razu maksymalne bezpieczeństwo w zakresie kosztów na 1 km. Stutysięczna umowa serwisowa DAF MultiSupport została podpisana z działającą w całej Europie firmą SUEZ Recycling and Recovery. Umowa dotyczy pojazdów DAF CF 400 8×2 FAQ, które będą wykorzystywane do opróżniania podziemnych pojemników na odpady.

W ramach umowy serwisowej DAF MultiSupport przewoźnicy mogą wybrać poziom obsługi i okres obowiązywania umowy, z opcją rozszerzenia zakresu umowy na naczepy i zabudowy. Dodatkowo dealer DAF przejmuje planowanie serwisowania i administrację, dzięki czemu przewoźnicy mogą skupić się na swej podstawowej działalności.
Dzięki kontraktom serwisowym DAF MultiSupport przewoźnicy mają pewność, że ich flota będzie perfekcyjnie utrzymana, zapewniając maksymalną dostępność pojazdów przy stałej cenie na 1 kilometr. DAF MultiSupport to sześć pakietów serwisowych o różnym zakresie, od usług profilaktycznych po wszelkie możliwe usługi naprawcze i obsługowe. Firma SUEZ Recycling and Recovery wybrała wariant DAF MultiSupport Full Care jako standard dla swojej floty pojazdów DAF, obejmującej 360 ciężarówek.
Andy van Nisselrooij z firmy SUEZ powiedział: „Najważniejsze dla nas kryteria przy zakupie pojazdów to funkcjonalność, bezpieczeństwo i tzw. całkowity koszt użytkowania. Uwzględnienie napraw i obsług w cenie zakupu daje nam dobre wyobrażenie o całkowitych kosztach. Oznacza to, że ciężarówki będą dobrze utrzymane w długim okresie i gwarantuje maksymalny czas ich pracy. DAF Multisupport umożliwia nam skupienie się na podstawowej działalności: inteligentnym zagospodarowaniu odpadów, a także przekształcaniu odpadów w nowe surowce, by nie wyczerpywać zasobów naszej planety.”
Albert Florijn, Dyrektor ds. usług handlowych DAF Trucks: „Nasi klienci nie chcą zawracać sobie głowy kwestiami zarządzania pojazdami. Ciężarówka po prostu ma działać: jak najdłużej, przy minimalnym nakładzie pracy i po stałej, niskiej cenie za 1 kilometr. DAF MultiSupport jest odpowiedzią na te oczekiwania, a zarazem wspaniałym przykładem naszego programu efektywności transportu DAF Transport Efficiency. A ponieważ kontrakty serwisowe DAF MultiSupport są zawsze „szyte na miarę”, mamy odpowiednią umowę serwisową dla każdej firmy – i dużej, i małej.”

Check Also

ZGK Bolesław odbiera śmieciarkę elektryczną Renault Trucks D Wide E-Tech

Dostarczona do ZGK Bolesław śmieciarka elektryczna Renault Trucks D Wide E-TECH to 3-osiowe podwozie o …

Mega Darkmarket Site