Home / Aktualności / Fraikin świętuje dziesięciolecie

Fraikin świętuje dziesięciolecie

Elastyczność i dynamizm – te słowa najlepiej charakteryzują i podsumowują działalność Fraikin, firmy obchodzącej właśnie jubileusz dziesięciolecia obecności w Polsce.

Specjalizuje się w krótko- i długoterminowym wynajmie pojazdów ciężarowych. W swojej branży jest liderem na rynkach – zarówno polskim, jak i europejskim. Przy tym stale poszerza swoją flotę oraz gamę świadczonych usług. Pokonuje konkurencję uniwersalnością oferty – klient reprezentujący dowolną branżę ma do dyspozycji wszelkie typy pojazdów.
Flota Fraikin liczy dzisiaj 3 300 samochodów. Firma prowadzi w Polsce 16 oddziałów, zatrudnia ponad stu pracowników. W poczuciu odpowiedzialności za rzetelne realizowanie zleceń przyjmowanych od klientów stawia na współpracę ze sprawdzonymi partnerami. – Jaki jest nasz przepis na sukces? Inteligentne zarządzanie i elastyczność, pozwalające każdorazowo dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Sprawny i niezawodny serwis. Całodobowa dostępność przez 7 dni w tygodniu. Znakomicie zorganizowana i kompetentna załoga – wylicza Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Regionu CEE Fraikin.
W czerwcu 2006, a więc dokładnie przed dekadą firma rozpoczęła swą działalność w Polsce. Okrągłą rocznicę obecności na tutejszym rynku będzie świętować w trakcie rocznicowej gali 11 lipca br. w stołecznych Łazienkach Królewskich. Partnerami rocznicowych obchodów są: Iveco i Gras Savoye (Partnerzy Główni), Mercedes-Benz i Carrier Transicold (Partnerzy), Goodyear, Bär Cargolift, Shell i Bridgestone (Mecenasi).

Next Prev

Fraikin_Stralis 

Fraikin_Daily 

Artur Nowicki_2 Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Regionu CEE Fraikin

Next Prev

Check Also

DB Schenker przejmuje fińską grupę logistyczną Vähälä Yhtiöt

Do sieci wiodącego operatora logistycznego w Europie Północnej dołączy pięć terminali i ponad 260 pracowników. …