Home / Aktualności / Kässbohrer na targach Stacja Paliw

Kässbohrer na targach Stacja Paliw

Podczas tegorocznych targów „Stacja Paliw” firma Timex S.A., jako Generalny Importer Kässbohrer na Polskę, zaprezentowała produkty tej marki już po raz czwarty.

Zaprezentowano m.in. czterokomorową cysternę do przewozu paliw płynnych Kässbohrer STB39. To w pełni aluminiowa cysterna, z opcją dolnego i górnego załadunku oraz dwustronnego rozładunku. Naczepa-cysterna do przewozu paliw płynnych Kässbohrer K.STB 39 została zaprojektowana jako wielokomorowy zbiornik cylindryczny o średnicy 2.350 mm. W zależności od wymagań użytkowników , cysterna K.STB 39 może występować w konfiguracji od 3 do 7 komorowej oraz zostać wyposażona w szeroki zakres układów pomiarowych oraz opcji rozładunku. Dzięki niskiej masie własnej cysterna charakteryzuje się wysoką ładownością użytkową. Przeznaczona jest do przewożenia paliw płynnych oraz innych produktów ADR zgodnych z kodem LGBF. Docelowo naczepa została wyposażona w system pomiarowy Sening GMVT805.

Warto podkreślić, że firma TIMEX S.A. posiada uprawnienia do modernizacji i napraw cystern kl. 3 ADR. W Stacji Serwisowej TIMEX w podwarszawskim Nowym Koniku kompleksowo wykonywane są prace związane z montażem układów pomiarowych i wydawczych, legalizacją urządzeń pomiarowych zgodnie wytycznymi Głównego Urzędu Miar, badaniami okresowymi i pośrednimi, naprawami powypadkowymi, spawaniem stali, aluminium, stali nierdzewnej, naprawami osprzętu itp.

Udział w targach miał na celu pozyskiwanie nowych klientów jak również podtrzymanie relacji z obecnymi partnerami, kontrahentami oraz konkurencją. To znakomity sposób na budowanie wizerunku firmy.

Targi dają możliwość oceny rynku oraz uzupełnienia wiedzy o preferencjach nabywców. Udział w imprezie ma dla firmy również znaczenie prestiżowe. Bezpośrednim efektem targów jest podpisanie kolejnych kontraktów na dostawy naczep paliwowych do Polski.

Firma TIMEX S.A. w czasie przyszłorocznych, XXIV Międzynarodowych Targów „Stacja Paliw”, po raz kolejny planuje wyeksponować ofertę marki Kässbohrer.
O MARCE KÄSSBOHRER
Kässbohrer, ze swoimi fabrykami w Niemczech, Rosji i Turcji, jest obecnie 4 co do wielkości, europejskim producentem naczep i przyczep. Kässbohrer posiada najszerszą paletę produktów, oferując swoim klientom naczepy począwszy od różnego rodzaju silosów i cystern do przewożenia zarówno paliw, mas bitumicznych jak i produktów chemicznych, poprzez naczepy do przewozu kontenerów, niskopodwoziówki na naczepach kurtynowych skończywszy. Generalnym Importerem naczep Kässbohrer w Polsce od 2010 roku jest TIMEX S.A. posiadająca swoje oddziały w Koniku Nowym/Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach.

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site