Home / Aktualności / Uniwersalna jak szwajcarski scyzoryk

Uniwersalna jak szwajcarski scyzoryk

Dwuosiowa naczepa niskopodłogowa MegaMAX idealna do różnorodnych zastosowań.

Dwuosiową naczepę niskopodłogową MegaMAX firmy Faymonville można nazwać prawdziwą „bronią uniwersalną”. Lekka, niska, zwrotna i kompaktowa – wszystkie jej zalety, które tak dobrze sprawdzają się w codziennym transporcie sprawiają, że jest to naczepa marzeń.
Gdy przewoźnik decyduje się na zakup nowej naczepy, stawia zazwyczaj kompleksowe wymagania. A więc produkt taki musi w miarę możliwości potrafić wszystko, prawie nic nie ważyć i mieć idealne wymiary. W takim przypadku dwuosiowa naczepa niskopodłogowa MegaMAX jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Wyróżnia się bowiem małą wysokością ładunkową (300 mm) pokładu rozsuwanego o 5,85 m.

Okazała się idealna na przykład dla firmy Kösters z Siegerland, zajmującej się przewozem półskorup do słupów wiatraków dla morskich farm wiatrowych. „Naczepa ma bardzo stabilną konstrukcję i wysoką jakość wykonania. Bardzo często wykorzystujemy maksymalną ładowność, co jednak nie przysparza tej niskopodwoziowej platformie żadnych trudności” – zachwala naczepę Dennis Pieper, zastępca dyrektora w firmie Kösters Transporte.
„Ponadto MegaMAX okazuje się bardzo łatwa w obsłudze. Odłączenie sprzęgu typu gęsia szyja czy też przedłużenie pokładu nie stanowią trudności dla żadnego kierowcy”. Przy podłodze o długości 6,85 m i minimalnej masie własnej (12,5 t) pojazd mieści się w granicach obowiązujących przepisów, przewidujących całkowitą długość zestawu pojazdów nie przekraczającą 16,5 m. MegaMAX zachowuje także wymiary klasycznego kontenera. Jeden produkt, ale jakże wielostronny … to the MAX.
1/ Dwuosiowa naczepa MegaMAX łączy w sobie liczne zalety i oferuje idealne warunki transportu.

Next Prev
2-axle MegaMAX_2 
2-axle MegaMAX_1 
Next Prev

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site