Home / Aktualności / „Motoryzacyjna jesień” w Targach Kielce

„Motoryzacyjna jesień” w Targach Kielce

W 2016 roku II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE i II Międzynarodowe Targi Opon i Gumy RTE będą się odbywały razem z: XIII Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO,  VI Salonem Wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów MOTO-TECH, Targami Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO oraz Salonem Turbosprężarek TURBO-EXPO.

Podczas zeszłorocznego debiutu targów APAE i RTE swoją ofertę przedstawiło 100 wystawców z Polski, Chin, Tajwanu, Singapuru, Malezji oraz Litwy. Wystawy odwiedziło blisko 1000 zwiedzających związanych zawodowo z motoryzacją. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej interesująco, swój udział potwierdziło już 80% firm z poprzedniego roku, pojawiają się także całkiem nowi wystawcy. Dzięki wnikliwym badaniom rynku części zamiennych do aut, zespół Targów Kielce jeszcze lepiej dostosuje ofertę do zapotrzebowania polskich klientów z tej branży.

Bardzo bogaty zakres branżowy APAE i RTE

Części zamienne do pojazdów, elementy karoserii, elektryka i elektronika samochodów, akumulatory i prostowniki, oświetlenie, instalacje gazowe, klimatyzacje, wentylacje, systemy ogrzewania, filtry, specjalistyczne narzędzia i urządzenia naprawcze, opony do pojazdów osobowych, autobusów i przyczep, ciężarówek, opony rolnicze, przemysłowe, felgi, obręcze i dętki – to tylko część tego, co można będzie zobaczyć podczas targów APAE i RTE. Atutem wystaw jest nie tylko bardzo szeroki zakres branżowy, ale także wyspecjalizowana grupa zwiedzających. APAE i RTE odwiedzają przede  wszystkim osoby bezpośrednio zainteresowane czyli między innymi mechanicy, blacharze, właściciele sklepów i hurtowni motoryzacyjnych oraz wulkanizatorzy.

Autobusy, pomoc drogowa i turbo sprężarki

Obok pełnego asortymentu części, akcesoriów samochodowych i opon, prezentowanego podczas poprzednich edycji APAE i RTE, tradycyjnie podczas TRANSEXPO będzie można zobaczyć pojazdy lokalnego transportu zbiorowego. Na stoiskach nie zabraknie części i wyposażenie autobusów, a także wyposażenie obiektów zaplecza technicznego. Wystawa MOTO-TECH to z kolei  specjalistyczne wydarzenie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji diagnostycznych. Salon Turbo Expo to wydarzenie branżowe skierowane do firm specjalizujących się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek. Sprawdzony i odpowiednio dobrany zakres branżowy pozwoli wystawcom zaprezentować swoją ofertę i trafić do stosownej grupy odbiorców. Ostatnim punktem w programie „Motoryzacyjnej jesieni” będzie HOL EXPO, wydarzenie organizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowych – najsilniejszego podmiotu na rynku polskim zrzeszającego przedstawicieli branży.

Zapraszamy do Targów Kielce od 11 do 13 października 2016 roku.

Next Prev
DSC00171 
apae-rte-2015-bp-02 
apae-rte-2015-bp-12 
holexpo_logo 
APAE_logo 
rte_logo 
turboexpo_logo  
Next Prev

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site