Home / Aktualności / Scania przedstawia nową generację ciężarówek

Scania przedstawia nową generację ciężarówek

23 sierpnia debiutuje nowa generacja ciężarówek Scania. Na początek pokazane zostaną pojazdy na rynek europejski przeznaczone do przewozów długodystansowych. Są zwiastunem największej inwestycji w nowe produkty i usługi, jaką Scania poniosła w swojej 125-letniej historii.
Scania wprowadza nowości w kilku etapach. Będzie koncentrować się na poszczególnych segmentach rynku i grupach odbiorców, zgodnie ze starannie opracowanym planem. W tym okresie pojazdy nowej i obecnej generacji będą sprzedawane równolegle. Na samym początku pojawią się ciężarówki do transportu długodystansowego przeznaczone dla Europy. Za nimi podążą następne warianty najnowszych pojazdów.
Wszystkie składają się na szeroką gamę produktów i usług o zindywidualizowanym charakterze, które służą ograniczeniu całkowitego kosztu użytkowania i zwiększeniu dyspozycyjności pojazdów.
Celem firmy Scania jest objęcie pozycji lidera w zrównoważonym transporcie, gdzie wzrasta rola cyfryzacji i bliskiej współpracy. Zrównoważony rozwój jest nierozerwalnie związany z pojazdami i usługami nowej generacji. Zapewni konkurencyjność ofercie firmy Scania oraz jej klientom. Korzyści popłyną również dalej, wprost do zleceniodawców firm transportowych.
„Jesteśmy w końcowej fazie przygotowań sieci sprzedaży i serwisu oraz europejskich zakładów produkcyjnych. Wstrzymujemy się jeszcze z podawaniem pełnej informacji o licznych innowacjach, jakie mamy w zanadrzu, ale jestem przekonany, że debiut nowych pojazdów 23 sierpnia stanie się gorącym tematem, nie tylko w naszej branży,” – mówi Christian Levin, Executive Vice President Sales and Marketing.

 

Pierwsze zdjęcie wnętrza nowej modelu Scania

Scania przedstawia

Źródło: SCANIA POLSKA PR

Check Also

DB Schenker przejmuje fińską grupę logistyczną Vähälä Yhtiöt

Do sieci wiodącego operatora logistycznego w Europie Północnej dołączy pięć terminali i ponad 260 pracowników. …