Home / Aktualności / Shell – flotowa karta PrePaid

Shell – flotowa karta PrePaid

Karty paliwowe to jedno z kluczowych narzędzi pozwalających efektywnie zarządzać gospodarką paliwową. Dlatego managerowie firm transportowych sięgając po takie rozwiązania, liczą na więcej niż tylko transakcje bezgotówkowe. Lepsza kontrola wydatków na paliwo, prostsze zarządzanie i bezpieczniejsze transakcje to nowa oferta Shell i odpowiedź na oczekiwania przedsiębiorców, także tych mniejszych, którzy chcą przede wszystkim optymalizować koszty.
Firmy transportowe nieustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, zwłaszcza jeśli chodzi o koszty zakupu paliwa. Aby zarządzanie nimi stało się prostsze i bezpieczniejsze, Shell wprowadził do swojej oferty – kartę przedpłaconą. Shell PrePaid umożliwia bieżące ustalanie limitów wydatków na tankowane paliwo, dzięki czemu manager zarządzający flotą pojazdów ma gwarancję, że żaden kierowca nie przekroczy określonej kwoty bez jego wiedzy.
Kluczową korzyścią wynikającą z posiadania karty paliwowej Shell PrePaid jest pełne bezpieczeństwo wszystkich transakcji. Kierowcy nie muszą ryzykować nosząc przy sobie duże kwoty w gotówce, ponieważ płatność za paliwo oraz inne usługi uregulują nową kartą. Każdą transakcję można śledzić online, a jej bezpieczeństwo zapewnia indywidualnie ustalany kod PIN. Wgląd do historii płatności umożliwia managerowi floty bieżące zarządzanie środkami na karcie i co najważniejsze zmianę ustalonego limitu lub blokadę karty. Ponadto nie można dokonać transakcji, która przekroczy wartość salda na koncie, tym samym kierowcy nie mogą ponieść większych wydatków bez wiedzy właściciela karty. Karta Shell PrePaid pozwala więc na dokładną analizę kosztów zakupu, dzięki transakcjom przyporządkowanym do każdego pojazdu czy kierowcy. A to z kolei pozwala na ocenę i optymalizację wydatków na funkcjonowanie całej floty.
Aby zarządzenie flotą było jeszcze łatwiejsze i sprawniejsze, można ustalić przypomnienia w skrzynce e-mail, które poinformują na bieżąco o niskim stanie konta. Saldo karty można szybko uzupełnić zwykłym przelewem bankowym, korzystając ze zlecenia stałego. Shell PrePaid jest rozwiązaniem skierowanym zarówno do flot transportowych,
jak i mniejszych firm przewozowych oraz start-upów. Aby zamówić kartę wystarczy wypełnić prosty wniosek
na stronie www.shell.pl/prepaid.
Wszystkie koszty na jednej fakturze, to nie tylko ułatwienie w zaksięgowaniu wydatków ale i gwarancja dla właścicieli firm, że karty są używane zgodnie z ich przeznaczeniem. Dokumenty są wysyłane drogą elektroniczną, co jest znacznie wygodniejsze niż otrzymywanie ich w tradycyjnej wersji papierowej. Prosta i łatwa administracja online pozwala z kolei na efektywniejsze i sprawniejsze działania logistyczne, ponieważ co szczególnie istotne, karta Shell PrePaid pozwala na realizację bezgotówkowych transakcji na wszystkich stacjach Shell w Polsce zlokalizowanych wzdłuż największych szlaków komunikacyjnych.

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site