Home / Aktualności / Jubileuszowa Gala Fraikin

Jubileuszowa Gala Fraikin

W letniej aurze i historycznej scenerii świętowaliśmy jubileusz Fraikin Polska. Rocznicowa gala z udziałem ponad stu znamienitych gości odbyła się w restauracji Belvedere na terenie Łazienek Królewskich.

Dziesięciolecie obecności w Polsce uczciliśmy w poniedziałek 11 lipca uroczystym spotkaniem w gronie współtwórców naszego sukcesu na tutejszym rynku – zarówno pracowników Fraikin jak i gości reprezentujących naszych kooperantów.

– Kto nie idzie do przodu, ten tak naprawdę się cofa. Kluczem do osiągnięcia dzisiejszej pozycji i nadzieją na dobrą przyszłość jest stale towarzysząca nam chęć rozwoju. Poszerzania obszaru i zakresu działalności, inwestowania w nowe rozwiązania, a także dynamizm i elastyczność – mówił podczas uroczystości Artur Nowicki, Dyrektor Zarządzający Fraikin Polska. Wręczył on honorowe statuetki przedstawicielom firm współpracujących na co dzień z Fraikin, czyli spółek: IVECO Polska, Mercedes – Benz Polska, Fiat Professional Polska, Igloocar, Carrier Transicold Polska, TT-Thermo King Polska, Bär Cargolift Polska, Dhollandia Poland, Goodyear Dunlop Tires Polska, Bridgestone Sales Polska, mLeasing, ING Lease, Millennium Leasing, Europejskiego Funduszu Leasingowego S. A., Raiffeisen-Leasing Polska S. A., Mercedes-Benz Leasing Polska, Gras Savoye Polska, Shell Polska, UNI-TRUCK, Diesel Truck, Mercedes-Benz Warszawa oraz Grupy DBK.

O muzyczną oprawę jubileuszowej gali zatroszczył się zespół So Acoustic. Goście Fraikin bawili się przy utworach jazzowego trio.

Next Prev

IMG_9143 

IMG_8640 

IMG_9165 

Next Prev

Check Also

Scania w pionierskim studium wykonalności e-dróg

Scania weźmie udział w brytyjskim studium wykonalności dotyczącym eksploatacji pojazdów ciężarowych z napędem elektrycznym, wykorzystujących …