Home / Aktualności / MAN Truck & Bus Polska z certyfikatem ISO 9001:2008

MAN Truck & Bus Polska z certyfikatem ISO 9001:2008

W dniu 28.07.2016 r. firma MAN Truck & Bus Polska otrzymała certyfikat potwierdzający spełnienie normy ISO 9001:2008. Jednostką certyfikująca jest TÜV SÜD Management Service GmbH.

Certyfikat dotyczy centrali firmy jak i wszystkich Truck & Bus Center (Wrocław, Poznań, Małopole, Kraków, Gdańsk i Czeladź) oraz obejmuje następujące zakresy działalności firmy:
• sprzedaż pojazdów,
• konserwacja i naprawa pojazdów użytkowych i komponentów
• sprzedaż części zamiennych i akcesoriów
ISO 9001:2008 jest certyfikatem potwierdzającym spełnienie najwyższych standardów zarządzania jakością.
Wnikliwa analiza wszystkich obszarów działalności firmy w czasie kilkudniowego audytu potwierdziła, że firma MAN Truck & Bus Polska spełnia najwyższe standardy na wszystkich płaszczyznach: nie tylko w fazie produkcji, ale również w procesie sprzedaży, obsługi posprzedażnej, czy innych, także wewnętrznych obszarach działalności.
MAN Truck & Bus Polska dołączył do grona 15 spółek sprzedażowych należących do MAN Truck & Bus AG posiadających certyfikat ISO:9001:2008. Co jest potwierdzeniem, że nasza firma oferuje usługi oraz produkty zgodne z wytycznymi i standardami określanymi przez MAN Truck & Bus AG.
Certyfikat ISO 9001:2008 to czytelny sygnał dla naszych klientów oraz partnerów, że przywiązanie do jakości oraz dbałość o wszystkie procesy związane z realizacją zamówień klienta jest dla MAN jedną z wiodących zasad działania.

Check Also

Shell wprowadza do Polski program Accelerate to Zero

Zespół Shell Fleet Solutions wdraża na polski rynek globalny program Accelerate to Zero, którego celem …

Mega Darkmarket Site