Home / Aktualności / Nowe elastyczne pakiety dla pojazdów używanych Scania

Nowe elastyczne pakiety dla pojazdów używanych Scania

Scania Polska S.A. udostępniła nową, kompleksową ofertę z pakietami serwisowymi dedykowaną dla pojazdów używanych. Nowa propozycja ma na celu zwiększenie wydajności floty klientów oraz optymalizację biznesu transportowego.
Pakiety serwisowe zostały przygotowane w trzech wariantach, różniących się zakresem oferowanych usług. Atutem najszerszego jest m.in. pełny dostęp do informacji dostarczanych przez system telematyczny Scania FMS, ułatwiający użytkownikom kontrolę nad flotą, w tym zużyciem paliwa.
Wybór jednego z pakietów pozwala na przerzucenie części obowiązków związanych z opieką nad pojazdami na autoryzowane warsztaty Scania. Firmy transportowe mogą w tym czasie skoncentrować się na realizacji własnych zadań.
– Przewidujemy, że sprzedaż pojazdów używanych będzie zmierzać w podobnym kierunku, jak aut nowych. Jak wynika z analizy rynkowej tego segmentu w Polsce, dużą popularnością cieszą się obecnie auta w wieku 3 – 5 lat. Dlatego też oferujemy do nich kompleksową obsługę serwisową, zbliżoną do tej, jaką objęte są nowe pojazdy Scania. Nasza oferta obejmująca pojazd wraz z dodatkowymi usługami podlega stałemu rozwojowi. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli utrzymywać flotę w pełnej sprawności oraz w prosty sposób ją kontrolować, a tym samym zwiększyć wydajność przewozów – komentuje Łukasz Pokropek, Dyrektor ds. Pojazdów Używanych i Wynajmu Scania Polska S.A.
Zaletą nowej oferty pojazdów używanych Scania jest uproszczona procedura zakupu. Wybrany pakiet może zostać zwarty w umowie leasingowej, wówczas jego koszt będzie wliczany w ratę leasingową. Dzięki temu użytkownik nie musi martwić się o pilnowanie dodatkowej dokumentacji.

8

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site