Home / Aktualności / Inter Cars w Estonii

Inter Cars w Estonii

28 września w Tallinnie została otwarta pierwsza filia Inter Cars w Estonii. Znajduje się przy ul. Akadeemia tee 78, zajmując powierzchnię 1000 m2. Otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00 oraz w soboty w godz. 9.00-14.00. Obecnie w asortymencie są części do samochodów osobowych. Kolejnym krokiem ma być rozszerzenie oferty o towary przeznaczone do pojazdów ciężarowych oraz wyposażenie warsztatu. Docelowo w filii ma być dostępne wszystko to, co oferuje Inter Cars, a więc również części do maszyn rolniczych, budowlanych oraz motocykli.
Na stanie oddział ma zawsze 15 000 sztuk różnych produktów. Części, które nie są dostępne od ręki, są sprowadzane na zamówienie z innych europejskich magazynów Inter Cars. Dzięki rozbudowanej strukturze spółki, do Tallinna docierają w ciągu 24 godzin. 4 razy dziennie filia realizuje dostawy do klientów w stolicy. Raz dziennie towary wyjeżdżają w dalszą trasę do zamawiających z całej Estonii.
Filia w Tallinnie to dopiero pierwsze słowo Inter Cars w Estonii. W przyszłym roku planowana jest dalsza ekspansja w tym kraju. Kolejne filie mają pojawić się w takich regionach, jak prowincje Tartu, Parnawa oraz Virumaa Wschodnia.
– Chcielibyśmy podbić rynek estoński poprzez współpracę z małymi warsztatami. Pomożemy im w rozwoju ich biznesu, w ten sposób samemu również się rozwijając – podkreśla Vadim Shkatov, członek zarządu Inter Cars Estonia.
Głównymi atutami Inter Cars są bogata oferta i szybka dostawa. W oparciu o nie estoński oddział spółki chce wypracować sobie w tym kraju wiodącą pozycję wśród sprzedawców części zamiennych i urządzeń dla małych warsztatów.
Obecnie Inter Cars posiada 216 filii w Polsce oraz 223 filie za granicą. Obecny jest w takich krajach, jak Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Włochy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Litwa, Łotwa i Estonia.

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site