Home / Aktualności / Wielki przejazd po Europie

Wielki przejazd po Europie

W dniu 13.10.2016 z siedziby MAN w Monachium w trasę „Wielkiego przejazdu po Europie” ruszyło dwanaście ciężarówek serii TG i dwa pojazdy dostawcze TGE. Przez najbliższe sześć tygodni będą przemierzać całą Europę – od Kopenhagi przez Madryt, aż po Wrocław, aby przedstawić nowości produktowe MAN prezentowane ostatnio na targach IAA.

Dwanaście ciężarówek TG i dwa transportery TGE pokonają w sumie 9.000 km, zatrzymując się po drodze w Wiedniu, Paryżu, Madrycie, Bilbao, Zolder, Kopenhadze, Wrocławiu, Wels, Pradze, Timisoarze, Bukareszcie, Budapeszcie, żeby 28.11 br. powrócić do Monachium.

„Wielki przejazd po Europie” to impreza, podczas której  przedstawiona jest bogata paleta pojazdów podkreślających innowacyjne i praktyczne rozwiązania branżowe adresowane do użytkowników różnych segmentów. Należy tu wymienić cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem w Hanowerze ciągnik siodłowy TGX 18.640 4×2 LLS w ekskluzywnej wersji PerformanceLine Edition oraz ciągnik TGX 18.500 4×2 BLS z nowej serii EfficientLine3 – oba przeznaczone do transportu dalekobieżnego.

W ramach „Wielkiego Przejazdu po Europie” zostaną zaprezentowane nie tylko nowe pojazdy ciężarowe z najmłodszym członkiem rodziny –MAN TGE, ale także wszystkie nowości i innowacyjne rozwiązania prezentowane na targach IAA, w tym nowa platforma marki RIO oraz usługi After Sales i MAN Financial Services. Celem całego przedsięwzięcia jest kompleksowe zapoznanie jak największej liczby klientów z najnowszą ofertą MAN. Szacunkowa liczba gości, której spodziewamy się podczas całej trasy Wielkiego Przejazdu po Europie to minimum 3000 gości.

roadshow2016_notatkaprasowa2

 

Check Also

Przewoźniku dopilnuj nowego obowiązku, jeśli nie chcesz stracić zezwolenia na wykonywanie zawodu

Pakiet mobilności ponownie o sobie przypomina. Zgodnie ze zmianami w ustawie o transporcie drogowym, przewoźnicy …

Mega Darkmarket Site