Home / Aktualności / Andreas Schmid Logistik zamawia naczepy Kögel Burtenbach,

Andreas Schmid Logistik zamawia naczepy Kögel Burtenbach,

Andreas Schmid Logistik AG z siedzibą w bawarskim Gersthofen i Kögel Trailer GmbH & Co. KG na targach pojazdów użytkowych IAA 2016 porozumiały się, że Kögel pozostanie wyłącznym dostawcą naczep do firmy Andreas Schmid także w 2017 r. Na życzenie firmy Andreas Schmid Logistik, dokładna liczba pojazdów pozostała tajemnicą handlową.

Aktualnie Andreas Schmid Logistik dysponujący flotą 153 naczep i przyczep oraz 350 wymiennych nadwozi jest wiodącym międzynarodowym graczem na rynku logistyki zaopatrzeniowej i dystrybucyjnej. Firma w zarządzaniu ruchem swoich pojazdów na terenie całej Europy korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych. Dzięki rozbudowanej sieci IDS może oferować bardzo zróżnicowaną paletę produktów w zakresie systemowo kierowanej dystrybucji towarów drobnicowych na terenie Niemiec i innych krajów Europy Zachodniej i Wschodniej. Ponadto Andreas Schmid jako członek E.L.V.I.S. AG, ogólnoeuropejskiej kooperacji firm transportowych średniej wielkości, współpracuje z przeszło 160 partnerami dysponującymi łącznie flotą ponad 16 000 samochodów ciężarowych.

„Cieszymy się, że nasz długoletni partner Andreas Schmid Logistik także w 2017 r. postawił na kontynuację współpracy z regionalnym partnerem, czyli firmą Kögel”, powiedziała Petra Adrianowytsch, dyrektor zarządzająca, odpowiedzialna za sprzedaż w regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) oraz rozwój w firmie Kögel. „Motto Kögel ‚Pasja w branży pojazdów użytkowych” oraz motto Andreas Schmid „Usługi z pasji” idealnie się uzupełniają. Nie tylko pasja w działaniu połączyła obie firmy, ale także środki realizacji tej pasji, czyli naczepy Kögel.”

 

Check Also

Shell wprowadza do Polski program Accelerate to Zero

Zespół Shell Fleet Solutions wdraża na polski rynek globalny program Accelerate to Zero, którego celem …

Mega Darkmarket Site