Home / Aktualności / Partnerskie stacje Shell w Europie

Partnerskie stacje Shell w Europie

 

Karty flotowe Shell umożliwiają wygodne i bezpieczne regulowanie kluczowych wydatków związanych z transportem nie tylko na stacjach paliw Shell, ale także na stacjach partnerskich nie tylko w Polsce ale i w całej Europie.

Shell od wielu lat rozbudowuje sieć swoich stacji paliwowych zlokalizowanych w strategicznych punktach na drogowej mapie Europy,. Aby zapewnić wygodę podróżowania na każdej trasie i możliwość bezgotówkowych transakcji kartami paliwowymi, Shell stale rozwija także współpracę z sieciami partnerskim. Dzięki temu liczba placówek akceptujących płatności kartami Shell obejmuje ponad 20 tyś. strategicznie zlokalizowanych obiektów w całej Europie.

Wśród stacji partnerskich akceptujących karty paliwowe Shell są m.in.  ESSO, AVIA, Total, Topaz oraz Petrol. W Polsce są to stacje LOTOS. Wszystkie pomaga odszukać Internetowy lokalizator stacji Shell oraz stacji partnerskich akceptujących karty euroShell, który umożliwia łatwe i szybkie zaplanowanie trasy oraz znalezienie najbliższej stacji zgodnie z podanymi kryteriami wyboru. Lokalizator wskazuje również na terenie całej Europy stacje dedykowane dla transportu ciężkiego.

Warto wiedzieć, że od 1 lutego 2016 r. Shell zakończył współpracę z Esso we Włoszech, przez co płatność kartami paliwowymi euroShell nie będzie już na nich akceptowana. Jednak karty euroShell pozostają akceptowane przez około 3 000 stacji sieci Q8 we Włoszech. W pozostałych krajach akceptacja karty euroShell na stajach ESSO pozostaje bez zmian (m.in. Francja, Luksemburg, Norwegia, Belgia).

Karty euroShell  umożliwiają bezgotówkowe transakcje na 12 tys. stacjach Shell oraz 8 tys. stacji partnerskich, z czego aż 2,5 tys. to stacje przeznaczone dla transportu ciężarowego. Lista obiektów partnerskich oraz Shell jest dostępna pod linkiem: http://www.shell.pl/shell-station-locator/

 

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site