Home / Aktualności / Roboty na DK 74

Roboty na DK 74

W najbliższy poniedziałek 28 listopada rozpoczynają się prace związane w z remontem poboczy i pogłębianiem rowów odwadniających na drodze krajowej nr 74 między Sulejowem i Wójcinem. W trakcie robót obejmujących łącznie 22 kilometrowy fragment trasy, prace będą prowadzone punktowo (maksymalnie do 300 metrów) , raz po jednej, raz po drugiej stronie drogi, w godzinach od 8.00 do 16.00. W miejscu prowadzonych prac będzie obowiązywał zakaz wyprzedzania, ograniczenie do 60 km/h, a ruch wahadłowy będzie kierowany ręcznie przez przeszkolonych pracowników. Po zakończeniu pracy, jazda będzie odbywała się normalnie. Planowane zakończenie prac ma nastąpić 16 grudnia, jednak w przypadku  znacznego pogorszenia się pogody, termin ten może ulec zmianie.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględne stosowanie się do poleceń pracowników kierujących ruchem.

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site