Home / Aktualności / Karawaną MAN otwiera nowe placówki w Maroku

Karawaną MAN otwiera nowe placówki w Maroku

17 października w obecności przedstawicieli firm MAN i SEFAMAR, importera pojazdów monachijskiego producenta, z Agadiru wyruszyła w trasę prowadzącą przez całe Maroko karawana MAN. Kolumna pięciu ciężarówek obejmująca dwa zestawy pojazdów dalekobieżnych, śmieciarkę i dwie wywrotki przejechała w ciągu 10 dni 1700 km. Na trasie znalazło się pięć miast: Agadir, Marakesz, El Jadida, Nador i Tanger. Podczas postojów w Agadirze, Nadorze i Tangerze firma MAN uroczyście otwierała swoje nowe placówki w tych miastach.

Symbolicznym sygnałem do wyruszenia karawany MAN było otwarcie stacji serwisowej w Agadirze. 17 października zgromadziło się tam ponad 200 klientów z całego regionu, aby uczestniczyć w uroczystym otwarciu placówki na terenie o powierzchni 10.000 m². Zgromadzeni goście obejrzeli przed nowym budynkiem serwisu, wyposażonym w pięć liniowych stanowisk napraw, w salon sprzedaży z salonem ekspozycyjnym oraz sprzedaż części zamiennych przygotowaną z dużym rozmachem, ceremonię otwarcia, której towarzyszyły tradycyjna marokańska muzyka i taniec. Prezes zarządu spółki SEFAMAR, Allal El Mansouri, przeciął symboliczną taśmę startową i otworzył w ten sposób nie tylko nowy warsztat zakładowy, ale również dał sygnał do startu czekających już w blokach startowych pojazdów, która wyruszyła w swoją 10-dniową trasę. Po drodze karawana zapewniła w Nadorze i Tangerze odpowiednią oprawę podczas uroczystości otwarcia dwóch kolejnych stacji serwisowych.

Wspólnym celem firm MAN i SEFAMAR było zaprezentowanie marokańskim klientom na liczącej 1700 kilometrów trasie szerokiej palety produktów MAN, ich niezawodności i solidności oraz kompetencji marki kojarzonej z lwem Büssing w zakresie serwisu i obsługi posprzedażnej. Pozytywne reakcje klientów potwierdziły, że karawana okazała się prawdziwym sukcesem!

Samira El Mansouri, dyrektor generalna firmy SEFAMAR, podsumowuje karawanę w bardzo pozytywnych słowach: „Ten rajd był wspaniałym doświadczeniem! Umożliwił nam bliższy kontakt z naszymi dotychczasowymi klientami i zainteresowanie naszymi produktami nowych klientów. Karawana była też doskonałą okazją do zacieśnienia relacji między zespołami MAN i SEFAMAR. Ponadto otwarcie trzech nowych placówek jest jasnym sygnałem, że obsługa klienta stanowi dla nas wyraźny priorytet.“

Dzięki wzrastającej od dwóch lat w Maroku liczbie sprzedaży pojazdów ciężarowych MAN firma SEFAMAR stała się liderem na marokańskim rynku pojazdów ciężkich.

 

Check Also

Przewoźniku dopilnuj nowego obowiązku, jeśli nie chcesz stracić zezwolenia na wykonywanie zawodu

Pakiet mobilności ponownie o sobie przypomina. Zgodnie ze zmianami w ustawie o transporcie drogowym, przewoźnicy …

Mega Darkmarket Site