Home / Aktualności / Goodyear wprowadza mobilną aplikację eCasing

Goodyear wprowadza mobilną aplikację eCasing

Odnoszący sukcesy system zarządzania bieżnikowaniem opon Goodyear eCasing zostanie ulepszony dzięki wprowadzeniu mobilnej aplikacji eCasing Mobile. Umożliwi ona użytkownikom wygodniejszy i szybszy dostęp do systemu z urządzeń mobilnych, co zwiększy wydajność procesu bieżnikowania opon do pojazdów ciężarowych.

eCasing to opracowany przez Goodyear internetowy system zarządzania osnowami opon do pojazdów użytkowych. Jest wykorzystywany w całej Europie nie tylko przez Goodyeara i partnerów odpowiedzialnych za bieżnikowanie oraz sprzedawców, lecz także przez floty pojazdów ciężarowych, autobusów i autokarów. Nowa, mobilna wersja jest dostępna bezpłatnie i kompatybilna z urządzeniami z systemami iOS oraz Android. Aplikacja jest kolejnym rozwinięciem platformy myway opracowanej przez Goodyear dla e-biznesu i partnerów B2B – oferuje lepszą przejrzystość i możliwości śledzenia, a także bardziej aktualne informacje zarówno na komputerach jak i w urządzeniach mobilnych.

“Wprowadzając nową, mobilną aplikację zwiększyliśmy wszechstronność zastosowań systemu zarządzania bieżnikowaniem eCasing,” powiedział Grégory Boucharlat, dyrektor ds. bieżnikowania Goodyear Dunlop w regionie EMEA “Typowe przykłady transakcji w systemie eCasing to bieżnikowanie i zwrot osnów należących do flot, lub wymiana osnów na opony bieżnikowane. Wprowadzenie mobilnej wersji odnoszącego sukcesy systemu eCasing jest prawdopodobnie pierwszym tego typu projektem w branży, które zwiększy atrakcyjność naszej oferty bieżnikowania. Wprowadzenie tej aplikacji świadczy o zaangażowaniu Goodyear w dostarczaniu wiodących rozwiązań w branży.”

Mobilna wersja eCasing zwiększa sprawność i wygodę obsługi transakcji, szczególnie w przypadku użytkowników pozostających poza biurem lub znajdujących się w pojeździe. Jest dostępna bezpłatnie lecz wymaga akredytacji użytkownika przez Goodyeara, niemniej wszyscy aktualni użytkownicy eCasing automatycznie otrzymają natychmiastowy dostęp. Aplikacja będzie stopniowo udostępniana w Europe. Mobilne rozwiązanie obsługuje wszystkie warianty systemu bieżnikowania Goodyear, w tym obsługę osnów pozostających własnością klienta oraz program wymiany osnów.
Rozwój nowej, mobilnej wersji eCasing jest kolejnym w szeregu ulepszeń rozwiązań biznesowych Goodyear kierowanych do branży transportu ciężarowego, obejmujących usprawnienia systemu zarządzania flotą Goodyear FleetOnlineSolutions (FOS). Nowa mobilna aplikacja eCasing jest zintegrowana z FOS Next Generation.

 

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site