Home / Aktualności / Nowy e-Katalog TRP: 17 języków i 70 000 części

Nowy e-Katalog TRP: 17 języków i 70 000 części

DAF Trucks i PACCAR Parts przedstawiają nowy „e-Katalog TRP”. Internetowy katalog, zawierający ponad 70 000 części do wszystkich marek ciężarówek, przyczep i naczep, jest teraz dostępny aż w 17 językach. E-Katalog TRP można znaleźć na pod adresem www.trpparts.com.
Od momentu wprowadzenia programu TRP w 1994 r., asortyment produktów PACCAR Parts gwałtownie się rozwija. Program, który początkowo obejmował około 300 części, jest teraz wiodącą i najbardziej profesjonalną ofertą części do wszystkich marek ciężarówek, przyczep i naczep.
„W nowym katalogu zrobiliśmy wielki krok naprzód, jeśli chodzi o najwyższej klasy obsługę klientów. Na przykład, e-katalog TRP zawiera więcej ilustracji i bardziej przejrzyste opisy części” – powiedział Bram Vermolen, dyrektor PACCAR Parts ds. marketingu. „Zdajemy sobie sprawę z tego, że klient chce zamówić właściwą część za pomocą zaledwie paru kliknięć. Zamiast tego można błyskawicznie znaleźć właściwą część podając nazwę artykułu, oryginalny numer części lub numer pozycji u dostawcy. E-Katalog TRP pokazuje również pozycje alternatywne i produkty powiązane potrzebne do wykonania naprawy, co przyczynia się do poprawy jakości i efektywności oraz wydłużenia czasu użytkowania pojazdu.”
Nowy e-Katalog TRP jest dostępny aż w 17 językach. „W tym także po chińsku i arabsku” – powiedział Vermolen. E-Katalog TRP współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi i można z niego korzystać zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy nawet smartfony. Części TRP można kupować u ponad 1 000 dealerów DAF, w sklepach TRP i w sklepie internetowym.

Check Also

Shell wprowadza do Polski program Accelerate to Zero

Zespół Shell Fleet Solutions wdraża na polski rynek globalny program Accelerate to Zero, którego celem …

Mega Darkmarket Site