Home / Aktualności / Wycinka drzew DK: 14, 92 i 70

Wycinka drzew DK: 14, 92 i 70

W najbliższy poniedziałek 20 lutego w okolicach Łowicza rozpoczynają się prace związane z wycinką drzew przy drogach. W pierwszym tygodniu będą one prowadzone na 15 kilometrowym odcinku drogi krajowej nr 14 między Głownem i Kwiatkiem. W czasie prowadzonych prac należy spodziewać się chwilowych zatrzymań ruchu, które powinny wynosić od 5 do 15 minut. Po zakończeniu prac na 14-ce, ekipy pilarzy przeniosą się na drogę krajową 92, gdzie będą kontynuowali prace na dwukilometrowym odcinku między Kompiną i Patokami. Ostatni etap robót związanych z wycinką drzew odbędzie się na drodze krajowej nr 70 między węzłem Skierniewice i Mokrą Prawą, czyli na odcinku blisko 7 kilometrów. W tym przypadku przewidywany czas trwania prac to 3 do czterech dni. Podobnie jak w dwóch poprzednich miejscach należy spodziewać się chwilowych zatrzymań ruchu od 5 do 15 minut (na czas ścięcia drzewa).

Prace powinny zakończyć się do piątku 3 marca ale w przypadku np. niekorzystnych warunków pogodowych termin ten może ulec przesunięciu.

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site