Home / Aktualności / BusStore Show 2017
BusStore Show 2017: Trotz kühler Witterung ließen es sich die Besucher der BusStore Show 2017 nicht nehmen, sich über die aktuellen Fahrzeugangebote zu informieren. ; ;

BusStore Show 2017

Zainteresowanie autobusami z pierwszej i drugiej ręki jest niezmiennie wysokie. Najlepszym dowodem są zorganizowane już po raz czwarty międzynarodowe targi BusStore Show, które odbyły się 3 i 4 lutego 2017 roku.

Blisko 1000 gości z 21 krajów przybyło na teren BusStore Center w Neu Ulm. Tegoroczna oferta – obejmująca 250 pojazdów, począwszy od minibusa aż po ­autobus piętrowy – przewyższyła ubiegłoroczny poziom o ok. 80 egzemplarzy.

Wielkość sprzedaży starannie sprawdzonych i wyremontowanych autobusów ­ekspozycyjnych wszystkich popularnych marek i typów konstrukcyjnych była zbliżona do poprzedniego roku. Tegoroczna nowość: gościom zwiedzającym teren wystawy ­udostępniono w tym roku możliwość szybkiego i łatwego pobrania na smartfony wszystkich ważniejszych danych oglądanych eksponatów.

Dla Ulricha Basterta, dyrektora ds. marketingu, sprzedaży i obsługi klienta Daimler Buses, BusStore Show jest ważnym elementem skutecznej promocji autobusów używanych: „Zainteresowanie naszymi ofertami było bardzo duże. Naszym gościom w Neu-Ulm zaprezentowaliśmy bogaty asortyment sprawnych technicznie autobusów z każdego przedziału cenowego. BusStore Show także i w tym roku stworzyło wyjątkową okazję­ do interesujących rozmów z ekspertami marki autobusów używanych, a także z pracownikami naszych marek Mercedes-Benz, Setra i Omniplus w luźnej, niemal rodzinnej atmosferzeˮ.

Już krótki spacer po dużym namiocie ekspozycyjnym pozwalał przekonać się,  że żaden z zainteresowanych przewoźników absolutnie nie musi martwić się o przyszły serwis używanych autobusów czy ich finansowanie. Omniplus, marka usług serwisowych Daimler Buses, przez dwa dni targów prezentowała na przykład aktualne oferty serwisowe dostosowane do specyficznych wymagań i życzeń przewoźników autobusowych. Obejmują one m.in.  ogólnoeuropejską sieć serwisową i umowy serwisowe na autobusy używane i oryginalne części regenerowane. Pracownicy Mercedes-Benz Financial Services przedstawili zwiedzającym atrakcyjne oferty z zakresu finansowania­ na wszystkie kraje europejskie, które opracowywane są w ścisłej współpracy z lokalnymi partnerami z uwzględnieniem uwarunkowań specyficznych dla danego kraju.

Pod działającą już od czterech lat samodzielną marką BusStore Daimler Buses prowadzi operacje handlowe obejmujące autobusy używane, oferując przewoźnikom w 14 punktach zlokalizowanych na terenie całej Europy bogaty asortyment pojazdów łącznie z fachowym doradztwem dla klienta. Oprócz marek Mercedes-Benz i Setra BusStore handluje również autobusami wszystkich renomowanych producentów. Będąc samodzielną marką, BusStore funkcjonuje niezależnie od systemu sprzedaży pojazdów nowych, mając możliwość podejmowania aktywnych i ofensywnych działań w swoim sektorze.

Przy zakupie autobusu przewoźnicy mają gwarancję zachowania surowych kryteriów jakościowych. Drobiazgowy remont pojazdów przeprowadzany jest w punktach serwisowych Omniplus. Oferta marki BusStore na terenie całej Europy jest bowiem oparta na jednolitych zasadach klasyfikacji. I tak pojazdy własnych marek Mercedes-Benz i Setra klasyfikowane są do kategorii „Złoty”, jeśli ich wiek nie przekracza trzech lat, a przebieg osiąga maksymalnie 300 tys. km. Po ich starannym przygotowaniu autobusy otrzymują gwarancję obejmującą zespół napędowy i różnią się w zasadzie tylko nieznacznie od pojazdów nowych.

Znaczek „Srebrny” mogą uzyskać pojazdy wszystkich marek o maksymalnym przebiegu do 500 tys. km, których wiek nie przekracza sześciu lat. Lecz także autobusy z BusStore posiadające wyróżnik „Brąz” są jak najbardziej godne polecenia. Wyczyszczone do ostatniego zakamarka pojazdy są technicznie sprawdzane i w 100% bezpieczne.

 

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site