Home / Aktualności / A1 oraz S14 prace związane z utrzymaniem nawierzchni

A1 oraz S14 prace związane z utrzymaniem nawierzchni

W najbliższą środę 22 marca rozpoczną się prace związane z utrzymaniem nawierzchni na autostradzie A1, między węzłami Łódź Górna i Łódź Południe, na jezdni w kierunku Katowic. Łącznie obejmą one odcinek 2,15 kilometra (od km 320+000 do km 322+150), przy czym jednorazowo ekipy będą zajmowały fragmenty jezdni o długości kilkuset metrów. W miejscu prowadzonych prac zajęte będą: Pas awaryjny i pas wolny i będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 80 km/h. Prace będą prowadzone w godzinach od 8.00 do 16.00.
Podobne prace będą kontynuowane 23 marca, w czwartek, między węzłami Łódź Południe i Tuszyn, także na jezdni prowadzącej w kierunku Katowic. W tym przypadku będzie nimi objęty odcinek o łącznej długości 5 kilometrów (od km 325+000 do km 330+000) i będą obowiązywały analogiczne, jak poprzednio ograniczenia. W razie niesprzyjających warunków pogodowych termin prac może ulec zmianie.
Tego samego dnia (23.03) na węźle Dobroń (skrzyżowanie S14 z DW 482) w ramach prac gwarancyjnych będzie naprawiane oświetlenie. W związku z tym na wiadukcie w kierunku Wrocławia na odcinku ok. 200 metrów będą wyłączone z ruchu: pas awaryjny i wolny. Jazda będzie się więc odbywała tylko lewym pasem, a w miejscu prowadzonych prac, będzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h. Przewidywany czas trwania naprawy od godziny 8.00 do 16.00.
Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i bezwzględne stosowanie się do obowiązujących ograniczeń.

Check Also

Shell wprowadza do Polski program Accelerate to Zero

Zespół Shell Fleet Solutions wdraża na polski rynek globalny program Accelerate to Zero, którego celem …

Mega Darkmarket Site