Home / Aktualności / Sześćsetny DAF dla firmy REGESTA S.A.

Sześćsetny DAF dla firmy REGESTA S.A.

28 marca 2017 r. do grupy pojazdów z logiem REGESTY dołączyło kolejne 25 ciągników DAF XF 460 FT SSC Low Deck – w tym sześćsetny już pojazd tej marki we flocie firmy.

Uroczystość przekazania pierwszej partii ze 100 zamówionych sprawdzonych i docenianych przez branżę ciągników DAF XF Euro 6 odbyła się w podkrakowskich Mogilanach, w siedzibie autoryzowanego dealera DAF Firmy Wanicki. Na ręce Rafała Kwietnia – Prezesa Zarządu REGESTA S.A. – kluczyki do nowych 25 pojazdów marki DAF przekazał Renaud Dehillotte – European Sales Director DAF Trucks NV oraz Wiesław Wanicki – właściciel i założyciel firmy Wanicki. Jednym z odebranych ciągników jest sześćsetny samochód marki DAF zakupiony przez REGESTA S.A.

Holenderska firma dostosowuje swoją ofertę do naszych potrzeb, oferując krótkoterminowy najem pojazdów, co idealnie wpisuje się w naszą politykę związaną z czasem eksploatacji pojazdu. Istotna jest także pełna przewidywalność kosztów eksploatacyjnych, jaką możemy uzyskać, zawierając kontrakty serwisowe z firmą DAF. Nasze długoletnie doświadczenia decydują o tym, że DAF ma dominującą pozycję w naszej flocie – mówił Rafał Kwiecień, Prezes Zarządu REGESTA S.A.

Zarząd firmy REGESTA podejmuje bardzo przemyślane decyzje oparte na liczbach i faktach, takich jak całkowity koszt użytkowania, a to właśnie ten obszar, w którym mówimy wspólnym językiem. TCO, komfort użytkowania, niskie spalanie – to wszystko wartości, które mają znaczenie zarówno dla branży, jak i dla nas jako producenta pojazdów ciężarowych. Cieszę się, że DAF mógł przyczynić się do rozwoju firmy REGESTA. Jestem przekonany, że ten sześćsetny DAF, którego dziś przekazujemy, to jednocześnie pierwszy z wielu kolejnych, które w przyszłości będą ciężko pracować dla REGESTA S.A. – podsumował Renaud Dehillotte – European Sales Director DAF Trucks NV.

Zakupione ciągniki w wersji Super Space Cab dostarczone zostały firmie REGESTA S.A. w jej firmowym kolorze czerwonym. Wszystkie wyposażone zostały w oszczędny silnik Paccar MX-13 o mocy 460 KM oraz hamulec silnikowy MX Engine Brake i zautomatyzowaną skrzynię biegów AS Tronic. Kabiny 460-konnych ciągników wyposażone zostały w specjalne fotele dla kierowcy Luxury Air. Użytkowanie pojazdów sfinansowane zostało przez fabryczną spółkę DAF – Paccar Financial Polska na zasadzie wynajmu wraz z kontraktem serwisowym DAF Multisupport eXtra Care.

REGESTA S.A. to firma z ponad 20-letnią tradycją specjalizująca się w transporcie stali na wymagające rynki Europy Zachodniej. Powstała w 1995 roku, a z marką DAF i firmą Wanicki współpracuje już od ponad dekady. Pierwszym DAF-em, który dołączył do floty firmy z Pińczowa, był czerwony ciągnik siodłowy FT XF 430 Euro 3. Transport stali realizowany jest w dużej mierze z wykorzystaniem pojazdów marki DAF, które stanowią zdecydowaną większość floty.

 

 

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site