Home / Aktualności / Naprawy i remonty na A1 oraz DK1

Naprawy i remonty na A1 oraz DK1

W najbliższą sobotę 29 kwietnia w godzinach od 9.00 do 14.00 na drodze krajowej nr 1 w rejonie Głuchowa (na 379 kilometrze trasy) naprawiane będą bariery energochłonne. Na jezdni prowadzącej do Łodzi, na odcinku około 300 metrów zostanie zajęty lewy (szybki) pas ruchu. W miejscu prowadzonych prac będzie obowiązywało ograniczeni prędkości do 50 km/h.

Z kolei po długim weekendzie – 4 maja planowane jest rozpoczęcie prac związanych z remontem nawierzchni na autostradzie A1 na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Prace obejmą dwukilometrowy odcinek jezdni prowadzącej w kierunku Łodzi i węzeł Piotrków Trybunalski Zachód. W pierwszym przypadku zajęty będzie prawy pas jezdni i na czas prowadzonych robót zostanie wprowadzone ograniczenie do 80 km/h, zaś na węźle Piotrków Trybunalski Zachód zajęte będą zależnie od postępu prac raz prawy, raz lewy pas jezdni – na obu łącznicach i i w tym przypadku będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 60 km/h.

Przewidywany termin zakończenia prac to 10 maja. Prace będą prowadzone każdego dnia w godzinach od 9.00 do 18.00. Poza tymi godzinami ruch będzie się odbywał bez ograniczeń. Tradycyjnie apelujemy do kierowców o zachowanie najdalej idącej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site