Home / Aktualności / Zamknięcie S8

Zamknięcie S8

W nocy z poniedziałku na wtorek (21/22 sierpnia), w związku z działaniami prokuratury, zamknięty zostanie odcinek drogi ekspresowej S8 między węzłami Babsk i Kowiesy w kierunku WARSZAWY . Trasa będzie nieprzejezdna w godzinach od 3.00 do 5.00. UWAGA ruch w kierunku Katowic będzie się odbywał normalnie.

Kierowcy jadący z południa Polski w kierunku Warszawy drogą krajową nr 1 (lub z Dolnego Śląska drogą nr 74) najłatwiej ominą zamknięty odcinek kierując się z Piotrkowa Trybunalskiego autostradą A1 w kierunku Gdańska, do węzła Łódź Północ i dalej autostradą A2 do stolicy.

Ci, którzy będą poruszali się drogą ekspresową S8 w kierunku Warszawy będą mogli objechać zablokowany fragment trasy zjeżdżając na węźle Rawa Mazowiecka Północ i dalej jadąc do Skierniewic, skąd można wrócić do drogi ekspresowej S8 drogą krajową nr 70, bądź kierować się do autostrady A2 i w obu przypadkach kontynuować podróż do stolicy.

Drugą możliwością po zjechaniu z trasy na węźle Rawa Mazowiecka Północ, jest  kierowanie się przez Białą Rawską do Grójca, skąd można kontynuować podróż do stolicy drogą ekspresową S7.

 Apelujemy do kierowców o stosowanie się do oznakowania.

Check Also

Grupa Wielton ponownie wspiera WOŚP i zachęca do licytacji

Innowacyjne naczepy i przyczepy marki Wielton, zanim znajdą się w sprzedaży, są poddawane szczegółowym testom …

Mega Darkmarket Site