Home / Aktualności / Mobil Delvac™ Strong Traker – Siłowanie na targach Inter Cars w Warszawie

Mobil Delvac™ Strong Traker – Siłowanie na targach Inter Cars w Warszawie

Mobil Delvac Strong Traker – najbardziej prestiżowy turniej w siłowaniu się kierowców na rękę będzie atrakcją 16. Targów Inter Cars w Warszawie. Zawody w kategorii Open odbędą się w sobotę (23 września) na stoisku Mobil. Na scenie zobaczymy zawodników z krajowej czołówki oraz amatorów tej ciekawej dyscypliny. Poza armwrestlingiem w strefie Mobil odbędą się pokazy tańca nowoczesnego z elementami cage fitness oraz konkursy. Targi Inter Cars to również okazja do rozmów ze specjalistami ExxonMobil na temat doboru olejów i smarowania pojazdów.

Eliminacje do turnieju Mobil Delvac rozpoczną się w sobotę o godzinie 9:00 w strefie Mobil, naprzeciwko hali B (plan targów znajdziesz TUTAJ). W zawodach może uczestniczyć każda osoba pełnoletnia, a o awansie do finału decyduje wynik dwóch konkurencji siłowych:

  • Armlifting – podnoszenie jednorącz ciężaru o wadze 50kg. Punkt za każdą sekundę z podniesionym ciężarem. W tej konkurencji najważniejsza jest siła chwytu zawodnika.
  • Waga Płaczu – klasyk wśród konkurencji dla zawodników siłowania się na rękę – utrzymanie ciężaru o wadze 14 kg na wyprostowanych rękach, odchylonych od ciała o około 90 stopni. Punkt za każdą sekundę z podniesionym ciężarem przy zachowaniu odpowiedniego kąta odchylenia rąk.

Zawody poprowadzą licencjonowani sędziowie, a finał zostanie rozegrany o 14:30 w systemie pucharowym, zgodnie z zasadami Federacji Armwresting Polska. „Podczas rywalizacji w kategorii Open zobaczymy zarówno najlepszych zawodników w Polsce oraz amatorów tej dyscypliny. Nasz poprzedni turniej na targach Poznań Motor Show 2017 pokazał, że wyniki takiego starcia nie są z góry przesądzone, a wśród publiczności może znaleźć się debiutant, który zostanie czarnym koniem zawodów” – mówi Tomasz Proc, sędzia. Tytuł Strong Trakera trafi do najlepszego zawodnika z uprawnieniami do prowadzenia ciężarówek. Laureatem poprzedniej edycji turnieju na targach Inter Cars został Alex Kurdecha – zwycięzca Pucharu Najsilniejszego Polaka 2015, 2016 planuje start również w najbliższym turnieju Mobil Delvac w Warszawie.

 

Pokazy taneczne, cage fitness i konkursy

Poza turniejem na stoisku Mobil odbędą się pokazy grupy VOLT z Egurrola Dance Studio, którą tworzą najlepsi tancerze w Polsce. Ich aranżacja będzie połączeniem tańca nowoczesnego z elementami treningów cage fitness, co daje piorunujący efekt „tanecznej walki” w klatce. Godziny pokazów: sobota (11:00, 12:00, 13:00, 14:00), niedziela (10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00). Mobil przygotował również konkursy. Nagrodę otrzyma każdy, kto spróbuje swoich sił w trzech zabawach: Rzutach Karnych, Refleksomierzu i Air Hockeyu. Na stoisku będzie również okazja do rozmów ze specjalistami ExxonMobil na temat doboru środków smarnych oraz olejów Mobil Delvac do pojazdów dostawczych, które są tegoroczną nowością w ofercie. 16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars odbędą się w dniach 22-24 września na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie.

 

Historia Mobil Delvac Strong Traker
Pierwszy turniej Mobil Delvac Strong Traker został zorganizowany w 2010 roku i od razu spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród kierowców samochodów ciężarowych. Przez kolejne lata w eliminacjach uczestniczyły tysiące osób, a turniej zyskał miano najbardziej prestiżowych zawodów w siłowaniu się na rękę dla trakerów. Mobil Delvac Strong Traker ma swoich wielkich zwycięzców. Najbardziej utytułowanymi zawodnikami są Marcin Dudek oraz Alex Kurdecha.

Turniej Mobil Delvac Strong Traker – najważniejsze informacje

Data: 23 września 2017 (sobota).

Miejsce: 16. Targi Inter Cars, Błonia Stadionu PGE Narodowego w Warszawie.
Wejście wyłącznie na podstawie zaproszeń – szczegóły na www.16targi.intercars.com.pl

Osoby zainteresowane udziałem w turnieju Mobil Delvac Strong Traker, ale nie posiadające zaproszenia od organizatora targów, prosimy o kontakt telefoniczny: 721 40 50 60.

Eliminacje: 9.00 – 14.00, stoisko Mobil, naprzeciwko hali B. Rejestracja zawodników bezpośrednio przed startem. Finał: godzina 14.30, stoisko Mobil.

Next Prev
 
 
 
Next Prev

Check Also

Shell wprowadza do Polski program Accelerate to Zero

Zespół Shell Fleet Solutions wdraża na polski rynek globalny program Accelerate to Zero, którego celem …

Mega Darkmarket Site