Home / Aktualności / Scania Touring z systemem rozrywki

Scania Touring z systemem rozrywki

Nowe autobusy Scania Touring dostępne dla klientów w Polsce posiadają, jako standard, system multimedialnej rozrywki. Umożliwia on pasażerom dostęp do filmów, muzyki, książek, informacji turystycznych, czy przewodników poprzez wewnętrzny ruter.

Odnowiona wersja autobusów Scania Touring z systemem multimedialnej rozrywki w pakiecie jest jeszcze bardziej przyjazna dla operatora oraz dla pasażera. Za pomocą systemu można dopasować odpowiednie treści, zależnie od potrzeb klienta. Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że pasażerowie wykorzystują głównie atrakcje dostępne w ramach systemu, co w naturalny sposób ogranicza zużycie Internetu zewnętrznego. Dodatkowo, pilot może na bieżąco analizować dane na temat tego czego dany pasażer poszukiwał i na tej podstawie dobierać odpowiednie treści. A zatem może zaproponować optymalną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb pasażera. Niezależnie od tego, czy pasażer posiada laptopa, tablet, czy telefon komórkowy, może swobodnie oglądać telewizję, czytać książki, przewodniki, czy słuchać muzyki. System multimedialnej rozrywki ułatwia także sprzedaż w autobusie np. słuchawek, czy przekąsek.

W ramach nowej oferty Scania operator będzie mógł kupić albo wynająć autobus wyposażony w system multimedialnej rozrywki bez dopłaty. Cena i warunki sprzedaży nowego autobusu wyposażonego w ten system są bardzo atrakcyjne. Nie ma w tej chwili na rynku autobusu w podobnej cenie, który byłby tak dobrze wyposażony – komentuje Andrzej Jaworski, dyrektor sprzedaży autobusów, Scania Polska S.A.

Pakiet korzyści

Autobusy Scania Touring wyposażone w system multimedialnej rozrywki mogą przynieść operatorowi wiele korzyści, a nawet przyczynić się do obniżenia kosztów jego działalności. System umożliwia zarabianie poprzez współpracę reklamową operatora na przykład z dystrybutorami kinowymi, restauracjami, czy wydawcami książek. Pozwala też na generowanie raportów i analizę: ile osób podróżowało danym autobusem i ile z nich oglądało dany film i reklamę.

Scania Touring to autobus uniwersalny, który sprawdzi się zarówno w przewozach prowadzonych przez przewoźników międzynarodowych, jak i liniowych. Przede wszystkim jednak jest idealny dla klientów turystycznych, oferujących wycieczki. Autobusy Scania Touring bardzo dobrze przyjęły się na polskim rynku, również dlatego, że są niezawodne, charakteryzują się niskim spalaniem i mają atrakcyjną linię. Dotychczas sprzedaliśmy w Polsce już kilkaset sztuk tego modelu, a obecnie, większość autobusowych firm transportowych ma je w swojej flocie – dodaje Andrzej Jaworski.

Autobusy Scania Touring są dostępne w Polsce od 2011 roku. Pojazdy są wyposażone w wygodne fotele uchylane i rozsuwane na boki o dużych odstępach między siedzeniami. Na pokładzie znajduje się toaleta i miejsce do spania dla kierowców, a także kuchenka. Autobusy posiadają klimatyzację – oddzielną dla kierowcy i oddzielną dla pasażerów. Pojazdy są też wyposażone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa oraz w silniki o bardzo niskiej emisji spalin (Euro 6). Autobusy wraz z systemem rozrywki można zamawiać od października 2017 roku.

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site