Home / Aktualności / Nowy Lion’s Coach nagrodzony

Nowy Lion’s Coach nagrodzony

Jury, w skład którego weszli międzynarodowi eksperci oraz przedstawiciele firm transportowych i przedsiębiorstw autobusowych, wybierało zwycięzców w sześciu kategoriach. W konkursie mógł uczestniczyć każdy autobus prezentowany na targach. Nowy autokar MAN Lion’s Coach, który na targach Busworld miał swoją oficjalna premierę, startował z dobrej pozycji – w nowym modelu nie tylko zmieniono całkowicie wzornictwo, ale także wprowadzono nowe funkcje, na przykład przednie i tylne lampy LED, udoskonalony układ napędowy i rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Nowy model spełnia między innymi zaostrzone wymagania normy ECE R66.02 w zakresie wytrzymałości na najechanie.

Nic dziwnego, że oczekiwania wobec nowego autokaru były w chwili ogłaszania zwycięzców podczas oficjalnej ceremonii otwarcia targów Busworld odpowiednio duże. MAN zdobył trofea dokładnie w trzech z sześciu kategorii: nagrodę „Grand Award Coach“ oraz wyróżnienia „Comfort Label” i „Design Label”. Szczególnie silną konkurencję MAN Lion’s Coach pokonał w walce o „Grand Coach Award“. O tytuł ten ubiegała się rekordowa liczba dwunastu konkurentów. Jury jednak jednogłośnie doceniło oferowany w autokarze MAN Lion’s Coach spójny pakiet obejmujący efektywność, bezpieczeństwo i wzornictwo.

Wręczenie nagrody było dla MAN udanym wstępem do tegorocznych targów Busworld. Oprócz premierowej prezentacji autokaru MAN Lion’s Coach, na zlokalizowanym w hali 2 stoisku MAN o powierzchni 1.600 metrów kwadratowych wystawiono także cztery inne pojazdy, między innymi NEOPLAN Skyliner, który w tym roku świętuje jubileusz pięćdziesięciolecia.

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site