Home / Aktualności / Antonio Cavotta zmienia branżę

Antonio Cavotta zmienia branżę

Po prawie 5 latach spędzonych na stanowisku  prezesa EvoBus Polska Antonio Cavotta opuszcza nasz kraj, a od marca 2018 roku jego obowiązki przejmie Artur Konarski.

Co Pan czuje, odchodząc ze stanowiska prezesa EvoBus Polska?

Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem zamieszkać i pracować w Polsce. Poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi, a przede mną pojawiły się też nowe perspektywy. Zawsze będę dobrze wspominał ten okres. W tym momencie trochę jest smutno, że czas spędzony w Polsce dobiegł końca i że będę musiał opuścić zarówno ten kraj, jak i wszystkich zapoznanych tu ludzi.

Jak ocenia Pan te pięć lat? Co udało się przede wszystkim Panu zrobić?

Zawsze czułem się uprzywilejowany faktem, że stoję na czele EvoBus Polska. Jestem bardzo dumny i zadowolony z tego, co udało nam się razem, jako zespołowi, osiągnąć. Rekordowe wyniki ostatnich lat stanowią tylko jedną stronę medalu. Moi pracownicy wiedzą, że o wiele ważniejszy od wyników jest dla mnie sposób, w jaki współdziałamy ze sobą i naszymi partnerami biznesowymi. Korzystając z okazji, chciałbym bardzo podziękować moim pracownikom, klientom i pośrednikom. Bez Waszego wsparcia osiągnięcie takich wyników nie byłoby możliwe. Z czystym sumieniem oddaję EvoBus Polska w ręce Artura Konarskiego. Jestem pewny, iż jest on odpowiednią osobą, aby z powodzeniem poprowadzić firmę w przyszłość.

Co będzie Pan teraz robił? Gdzie będziemy mogli Pana spotkać?

Po 18 latach pracy w koncernie Daimler postanowiłem podążyć inną ścieżką i zmieniłem branżę. Wrócę do Niemiec i pomogę w rozkręcaniu biznesu z zakresu ochrony środowiska i nowych, zielonych technologii. Mam nadzieję, że niebawem spotkam ludzi, których tutaj zostawiam, gdyż jako fan autobusów zamierzam pojawiać się na branżowych targach.

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site