Home / Aktualności / Artur Konarski nowym szefem EvoBus Polska.

Artur Konarski nowym szefem EvoBus Polska.

Od 1 marca 2018 r. nowym prezesem EvoBus Polska zostanie Artur Konarski. Nowy szef EvoBus Polska od prawie 20 lat pracuje w koncernie Daimler. Wcześniej był dyrektorem Działu Produktu i Marketingu Mercedes-Benz Cars Polska. Zna doskonale nasz kraj i lokalne uwarunkowania. Jak powiedział dotychczasowy prezes Antonio Cavotta: „Jestem przekonany, że dzięki jego doświadczeniu i osobowości będzie kontynuował filozofię firmy zorientowaną na klienta, czyli nastawioną na sukces obu stron”.

Od kiedy pracuje Pan w koncernie Daimler?

Artur Konarski: Pracę dla koncernu Daimler rozpocząłem 18 lat temu w polskiej spółce zajmującej się importem i dystrybucją samochodów oraz części Mercedes-Benz, Fuso i smart. Doświadczenie zawodowe zbierałem w wielu obszarach, począwszy od pracy w dziale logistyki, przy tworzeniu CRM, poprzez prowadzenie Działu Szkoleń i zarządzanie Działem Rozwoju Sieci Dealerskiej, aż do szefa Działu Produktu i Marketingu Mercedes-Benz Cars. Wiele z moich zadań polegało na proponowaniu i wprowadzaniu zmian w organizacji czy sposobie pracy, które ułatwiały klientom poznanie oferty Mercedes-Benz oraz wyjaśniały zalety naszych produktów i usług w sposób dopasowany do oczekiwań klientów.

Jaką ma Pani wizję rozwoju EvoBus Polska?

Artur Konarski: Najpierw muszę rozpocząć pracę (śmiech). A poważnie, EvoBus Polska jest organizacją cenioną przez klientów za produkty, usługi i profesjonalizm pracowników. W moim przekonaniu to silna i niezmiernie istotna baza rozwoju. Przyszłość wynikać będzie przede wszystkim ze zmian naszego otoczenia. Zmiany w transporcie, i tym samym w wymaganiach naszych klientów, które spowodują takie trendy jak urbanizacja, digitalizacja czy coraz ostrzejsze normy środowiskowe, z pewnością będą duże i w moim przekonaniu nastąpią szybko. Dla EvoBus Polska oznacza to, że nie tylko nasze produkty, ale także cała oferta i sposób działania muszą wręcz wyprzedzać te zmiany, aby w maksymalnym stopniu wspierać naszych klientów w rozwoju ich biznesu. To jest mój cel.

Artur Konarski (43 l.) turystykę i motoryzację ma we krwi. W przeszłości pilot wycieczek. Od zawsze pasjonował się motoryzacją – oczywiście z trójramienną gwiazdą w roli głównej. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną, a jego najnowsza pasja to gra w tenisa.

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site