Home / Aktualności / Dzień bezpieczeństwa w transporcie i ruchu drogowym

Dzień bezpieczeństwa w transporcie i ruchu drogowym

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie przy partnerstwie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, organizuje czwartą edycję „Podkarpackich dni biznesu”, które zaplanowano w dniach 20-23 marca 2018 r.

„Podkarpackie dni biznesu” to przedsięwzięcie w formie tematycznych szkoleń, warsztatów i seminariów adresowanych do konkretnych grup odbiorców, wśród których główną grupę stanowią studenci, osoby planujące rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej i przedsiębiorcy.

W ramach tegorocznej edycji „PDB” organizujemy „Dzień bezpieczeństwa w transporcie i ruchu drogowym”, który odbędzie się 22.03.2018 r. na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Będzie to przedsięwzięcie skierowane do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych kierunków związanych z transportem i logistyką, osób planujących rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej, przedsiębiorców z branży transportu drogowego i kolejowego a także innych osób zainteresowanych tą tematyką.

Wydarzenie opiera się na przekazie wiedzy i doświadczeń niezbędnych do prowadzenia biznesu w branży transportowo-logistycznej oraz w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Rezerwacja miejsc: tel. 17 867 52 18.

Program wydarzenia – “Dzień bezpieczeństwa w transporcie i ruchu drogowym” – 

Plakat – “Dzień bezpieczeństwa w transporcie i ruchu drogowym” – 

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site