Home / Aktualności / Remonty na A1 oraz w okolicach Łodzi

Remonty na A1 oraz w okolicach Łodzi

Od jutra (18 kwietnia) na autostradzie A1 ruszają prace gwarancyjne. Między węzłami Tuszyn i Łódź Górna, do 26 kwietnia NA OBU JEZDNIACH będzie prowadzony przegląd nawierzchni i ewentualne jej punktowe naprawy. W miejscach, gdzie będą prowadzone prace (będą to odcinki nie dłuższe niż 700 metrów) ruch będzie odbywał się jednym pasem i będzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h.

Również jutro rozpocznie się naprawa dylatacji wiadukcie nad magistralą kolejową (między węzłami Łódź Górna i Łódź Wschód) na jezdni w kierunku Gdańska (313 kilometr drogi). W tym przypadku ruch będzie odbywał się pasem szybkim (zajęte będą pas wolny i awaryjny) i także będzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h. Prace na wiadukcie powinny zakończyć się 25 kwietnia. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania ustawionego na czas robót.

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site