Home / Aktualności / Budimex inwestuje w zabudowy KH-KIPPER

Budimex inwestuje w zabudowy KH-KIPPER

20 nowych samochodów MAN TGS 8×8 zabudowami KH-KIPPER trafiło właśnie do floty Budimeksu – wykonawcy dużych inwestycji budowlanych w Polsce i zagranicą. 25 kwietnia 2018 roku w siedzibie firmy KH-KIPPER – kieleckiego producenta zabudów – odbyło się oficjalne przekazanie zakupionego sprzętu. Klucze do żółtych MAN-ów odebrali przedstawiciele Budimeksu: Dyrektor Oddziału Usług Sprzętowych Jarosław Żyliński, Dyrektor ds. technicznych Jacek Szumski oraz Menedżer Produktu Michał Sepsiak.

Na przekazaniu obecni byli także dostawcy nowego sprzętu – firmy KH-KIPPER oraz MAN Truck & Bus Polska. Na off-roadowych podwoziach 8×8 KH-KIPPER zamontował zabudowy tylnozsypowe  świetnie sprawdzające się w transporcie materiałów sypkich i masy bitumicznej.

Budimex S.A. jest spółką z blisko pięćdziesięcioletnią tradycją oraz liderem polskiego rynku budowlanego. Profil działalności spółki obejmuje realizację projektów z zakresu infrastruktury: drogowej, kolejowej i lotniskowej, kubaturowych oraz energetyki i przemysłu. Budimex obecny jest nie tylko na rynku polskim, ale też zagranicznym. Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW, a od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych.

Kwietniowa dostawa nie jest pierwszą dostawą KH-KIPPER do Budimeksu – w przeszłości wykonawca inwestycji budowlanych zamawiał podobne tylnozsypy, a także niskopodwoziowe przyczepy budowlane.

Wywrotki tego rodzaju, które zakupił Budimex wkrótce można zobaczyć na stoisku firmy KH-KIPPER podczas kieleckich Targów Autostrada-Polska odbywających się w dniach 8-10 maja 2018.

Check Also

Przewoźniku dopilnuj nowego obowiązku, jeśli nie chcesz stracić zezwolenia na wykonywanie zawodu

Pakiet mobilności ponownie o sobie przypomina. Zgodnie ze zmianami w ustawie o transporcie drogowym, przewoźnicy …

Mega Darkmarket Site