Home / Aktualności / 7 pojazdów IVECO Stralis Cartransporter dla Wega-A

7 pojazdów IVECO Stralis Cartransporter dla Wega-A

Firma Wega-A poszerzyła swoją flotę pojazdów o kolejne 7 ciężarówek IVECO Stralis Cartransporter z zabudowami Rolfo Ego 427. Uroczyste przekazanie kompletnych zestawów, poprzedzone szkoleniem kierowców, odbyło się we włoskim Bra.

IVECO Poland ogłosiło przekazanie firmie Wega-A z Kalisza siedmiu, z łącznie trzynastu, zamówionych zestawów specjalistycznych – autotransporterów, zbudowanych na podwoziu IVECO Stralis CT o mocy 460 KM. Uroczyste przekazanie odbyło się w dniu 25 czerwca 2018 roku we włoskiej miejscowości Bra, gdzie swoją siedzibę ma firma ROLFO, producent wysokiej klasy i najnowocześniejszych zabudów specjalistycznych na świcie.

Dostarczone pojazdy zasilą flotę 100 car transporterów firmy Wega-A, oferującej od ponad 30 lat usługi logistyczne dla branży motoryzacyjnej na terenie całej Europy. IVECO Stralis zostały dodatkowo wyposażone w komputery pokładowe firmy frameLOGIC, które umożliwiają nieustanne monitorowanie ruchu i parametrów pojazdu.

Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele stron: właściciel firmy Rolfo, pan Dario Rolfo, reprezentant IVECO Poland, pan Marcin Piluchowski, przedstawiciel CNH Industrial, pan Fabrizio Sanna szef działu EMEA Logistics Contracting oraz przedstawiciele działów logistyki i działu handlowego firmy Wega-A. Spotkanie poprzedziło gruntowne szkolenie siedmiu kierowców firmy Wega-A w zakresie efektywnego wykorzystywania zabudowy Rolfo do optymalnego ilościowo i bezpiecznego przewozu pojazdów.

Spotkanie było doskonałą okazją aby zaakcentować wzorową współpracę pomiędzy firmą Wega-A oraz CNH Industrial i IVECO Poland, gdzie strony przyjmują zarówno rolę dostawcy, jak i klienta.

IVECO Stralis – więcej pokonanych kilometrów przy mniejszym zużyciu paliwa.

Oferuje najlepsze osiągi i ekonomikę w transporcie dalekobieżnym, zwiększa oszczędności w zużyciu paliwa i zmniejsza całkowity koszt posiadania dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii i całkowicie nowemu podejściu IVECO do projektowania pojazdów.

Jest doskonałym wyborem na długie dystanse, zdolnym wpłynąć na wszystkie czynniki związane ze zużyciem paliwa (oszczędność paliwa nawet do 11%) i wspomaganym przez jedyny w swoim rodzaju pakiet usług stworzonych przez IVECO w celu redukcji emisji CO2 i zmniejszenia TCO. Pojazd odznacza się najlepszą integracją produktu i usług na rynku, pokrywając dwie trzecie całkowitych kosztów posiadania (TCO) i tym samym stanowi najbardziej kompleksowe rozwiązanie transportowe w branży samochodów ciężarowych.

IVECO STRALIS to pojazd, który podnosi poprzeczkę w zakresie wydajności i rentowności eksploatacji, dzięki kompleksowemu pakietowi obejmującemu najnowocześniejsze wyposażenie, technologie i usługi dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa transportowego.

Kolejne pojazdy IVECO Stralis zostaną przekazane firmie Wega-A już we wrześniu 2018 roku.

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site