Home / Aktualności / Protest 69 o co walczą kierowcy cieżarówek !!

Protest 69 o co walczą kierowcy cieżarówek !!

Zawalczymy także o zniesienie zakazu wyprzedzania w niektórych miejscach, a tam gdzie to niemożliwe , o zakazy godzinowe gdyż absurdem jest sytuacja gdy pomimo braku natężenia ruchu sznur ciężarówek wlecze się za jednym pojazdem który akurat ma ochotę jechać sobie 75km/h.

Wreszcie staniemy do walki o dobre imię kierowcy! Koniec z bezkarnym obkładaniem tej grupy zawodowej, koniec szykan. W mediach już wykreowano nas na pijaków, brudasów, narkomanów i złodziei, tak być nie może! Protest69 to znak że zaprzeczamy, że nie pozwolimy deptać naszej godności jako człowieka i zrobić z siebie kozła ofiarnego ku radości rozeźlonej tłuszczy…

Pokażmy solidarność branży! Informujmy na cb radiu o co chodzi, poruszajmy temat na parkingach, a gdy usłyszycie teksty smutnego Andrzeja ,,Eeee teraz to kto Ci tam zastrajkuje, to się nie uda bo ludzie się wyłamią” Powiedzcie, że w przeciągu pierwszej doby od ogłoszenia pierwszego protestu, chęć udziału zadeklarowało ponad 1000 osób, a fenomen tego protestu będzie polegał na tym, że Policja oraz Ci którzy nie chcą z nami strajkować, będą naszymi sprzymierzeńcami!!!

Policja będzie pilnowała by nikt się nie wyłamał ze strajku, no bo jak to zrobi i zacznie wyprzedzać na zakazie to dostanie pouczenie w wysokości 500zł i 6pkt ( No tego jeszcze Nie grali by policja karała za wyłamanie się ze strajku) a Ci którzy pójdą lewym, i nie zostaną ukarani, skutecznie go zablokują na dość długo, bo w peletonie 50 ciężarówek nie znajdą szybko miejsca by się schować powrotem na prawy .

Założenie protestu to jazda z prędkością 69km/h autostradami, 60km/h poza nimi oraz 40km/h w terenie zabudowanym. Podobno zawsze pędzimy jak szaleni, pokażmy im jak by wyglądała codzienność z nadgorliwymi kierowcami ciężarówek, mała prędkosc = małe odstępy. Przy węzłach autostradowych dużych miast spowodują korki, osobówki nie będą mogły włączyć się do ruchu, co skutecznie zablokuje miasto.

Ile razy to my staliśmy w korku, gdyż mieszkańcy jakiegoś miasteczka blokowali drogę w walce o: obwodnice, chodniki, plac zabaw czy odwołanie nie uczciwego radnego!! Teraz nawet stojąc w korku, będziemy walczyć o nasze sprawy!!!

Pamiętajcie nie jesteśmy krowami mlecznymi by przeszło 6 służb mundurowych nas doiło. Pokażmy że potrafimy się zjednoczyć, dziś by walczyć o zakazy, jutro by walczyć o lepsze warunki pracy!! Niebawem się okaże ilu z nas chce zmian, a ilu chce tkwić w stagnacji. Zapraszajcie znajomych, oznaczajcie ich w poście, udostępniajcie wydarzenie. Pokażmy że nie tylko górnicy i lekarze potrafią walczyć o swoje !!!

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site