Home / Aktualności / Serwis Iveco w Rzeszowie

Serwis Iveco w Rzeszowie

W piątek, 12 października odbyło się oficjalne otwarcie nowego autoryzowanego salonu i serwisu IVECO w Rzeszowie, przy ul. Rzecha 7.

Obiekt należący do spółki STC, będącej częścią Grupy OMEGA Pilzno, oferuje klientom zarówno nowe modele IVECO, jak i auta używane, a także kompleksową obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną.

Oficjalne otwarcie salonu i serwisu stało się okazją nie tylko do prezentacji nowego obiektu, ale również do spotkań z zaproszonymi klientami i wspólnego świętowania tego ważnego wydarzenia dla podkarpackiej branży automotive. Powstanie nowego obiektu i działalność spółki STC doceniły także obecne podczas otwarcia władze miasta Rzeszowa oraz IVECO Poland. Część oficjalną zwieńczyło widowisko pokazujące w sposób naukowy magię samochodów IVECO.

Otwarcie nowego obiektu autoryzowanego dealera STC to kolejny etap w budowaniu na rynku podkarpackim marki IVECO.

–  „Naszą ambicją jest zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie oferowanej w odpowiednim otoczeniu i w komfortowych warunkach lokalowych. Stąd decyzja, którą podjęliśmy w zeszłym roku o konieczności budowy nowego obiektu dealersko-serwisowego i przeniesieniu naszej siedziby z Woli Cichej, w której działaliśmy przez ostatnie dwa lata, do Rzeszowa” – mówi Mariusz Godawski, prezes Zarządu OMEGA Pilzno.

Nowy kompleks dealersko-serwisowy usytuowany jest na działce o powierzchni 1,30 ha, w sąsiedztwie drogi krajowej S19 – wylotowej z Rzeszowa w kierunku Lublina, oferuje klientom łatwy dojazd oraz duży, wygodny parking. Do dyspozycji odwiedzających oddano ponad 2500 m2 przestrzeni. Część dealerską wypełniają biura handlowe, pomieszczenia do spotkań z klientami, a także administracyjno-biurowe. Na sektor serwisowy składają się się m.in. przestrzenne hale ze stanowiskami obsługowymi oraz hale magazynowe (m.in. części zamiennych i narzędzi). W odpowiednio przygotowanej strefie, klienci mogą spędzić czas oczekiwania na realizację usług. Nie brakuje także stanowisk ds. finansowania zakupu i ubezpieczenia samochodów.

O kompleksową obsługę klienta dba zespół specjalistów w zakresie sprzedaży, kredytów, leasingu i ubezpieczeń oraz wykwalifikowany zespół techniczny obsługujący serwis. Salon oferuje także możliwość wyceny i sprzedaży pojazdów używanych.

Check Also

Grupa Wielton ponownie wspiera WOŚP i zachęca do licytacji

Innowacyjne naczepy i przyczepy marki Wielton, zanim znajdą się w sprzedaży, są poddawane szczegółowym testom …

Mega Darkmarket Site