Home / Aktualności / Dealer Roku 2018 w Volvo Trucks – Volvo Group Truck Center Dąbrowa

Dealer Roku 2018 w Volvo Trucks – Volvo Group Truck Center Dąbrowa

Podczas dorocznej konferencji dealerów, która odbyła się 17 stycznia w Józefowie, uhonorowano najlepszego dealera Volvo Trucks w Polsce. Zaszczytny tytuł zdobył serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa, który jest laureatem tej nagrody już po raz czwarty w 15-letniej historii tego konkursu.

W rywalizacji, co roku, biorą udział wszystkie punkty serwisowe Volvo Trucks w Polsce, zarówno własne, jak i te należące do autoryzowanych partnerów firmy. Styczniowa konferencja zgromadziła aż 220 uczestników – dealerów, pracowników i partnerów biznesowych Volvo Group Trucks Poland.

Serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa w ub. roku wyróżnił się najlepszą obsługą klienta i znakomitymi wynikami sprzedaży części i usług, dlatego został tak wysoko oceniony przez kapitułę konkursu.

Zwycięski serwis, wraz z zaszczytnym tytułem, zdobył także prestiżowe, przechodnie trofeum, które w tym roku zyskało zupełnie nową formę, jeszcze bardziej odzwierciedlającą działalność autoryzowanych punktów obsługi.

Na wynik miały wpływ m.in.: realizacja planu rocznego zakupów oryginalnych części zamiennych, wyniki sprzedaży, udział w kampaniach sprzedażowych, poziom satysfakcji klientów, czas wykonywania napraw awaryjnych w ramach działalności VAS – wymienia Michał Proc, dyrektor ds. obsługi posprzedażnej i rozwoju sieci Volvo Group Trucks Poland.

W czasie konferencji zostały zaprezentowane również wyniki za 2018 rok oraz omówione plany i wyzwania na rok bieżący. Jak podkreśliła Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Group Trucks Poland, rok 2018 był bardzo dobry pod kątem wyników w obszarze usług posprzedażnych.

Konferencję dealerów wzbogaciły targi dostawców narzędzi, akcesoriów, olei i wyposażenia dodatkowego do samochódów ciężarowych, którzy zaprezentowali bardzo bogaty wybór swoich produktów i usług. Partnerami głównymi konferencji byli przedstawiciele marek Berner, Eberspacher oraz Texaco.

Nagroda główna:

Volvo Trucks Dealer of the Year 2018: Volvo Group Truck Center Dąbrowa

Nagrody w pozostałych kategoriach:

Przedstawiciel Handlowy Roku 2018 (w ramach niezależnej sieci agencyjnej) – Sebastian Maciejewski z Nijhof-Wassink ,

Najwyższa Jakość Obsługi Klienta w roku 2018 – TMiK Tomasz Dzida, Oddział Bełk ,

Skuteczność Napraw Awaryjnych – Repair Dealer Roku 2018 – Nijhof-Wassink, Oddział Rzgów ,

Największa Sprzedaż Kontraktów Serwisowych w roku 2018 – Volvo Group Truck Center Pietrzykowice.

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site