Home / Aktualności / IVECO Daily internetowym samochodem roku 2018

IVECO Daily internetowym samochodem roku 2018

Serwis OTOMOTO, we współpracy z Instytutem Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, opublikował Raport, w którym przedstawił wyniki popularności samochodów w 2018 roku.

 

IVECO Poland otrzymało nagrodę Internetowego Samochodu Roku 2018 dla modelu IVECO Daily. Nagroda powędrowała do marki  IVECO w kategorii – najczęściej wyszukiwane auto nowe dostawcze do 3,5 tony. Tegoroczny finał ósmej edycji rankingu odbył 27 lutego 2019 r. w Łomiankach k. Warszawy, w „Stacji Klasyki” Centrum Motoryzacji Klasycznej.

Raport, przygotowany przez OTOMOTO, powstaje w oparciu o zebrane roczne dane wyszukań pojazdów. Analiza pozwala na określenie, które marki oraz modele są najbardziej pożądane wśród potencjalnych klientów odwiedzających serwis OTOMOTO. Ranking prowadzony jest w kilku  kategoriach: pojazdy osobowe nowe, używane, pojazdy dostawcze do 3,5 tony, pojazdy ciężarowe powyżej 3,5 tony, pojazdy rolnicze i budowlane. Nowością w 2018 roku była kategoria klasycznych polskich samochodów.

Jak wynika z Raportu, najpopularniejszym IVECO Daily jest pojazd w kolorze białym (58,86%), z silnikiem o pojemności 2 998 cm3 (44,25%).

 

IVECO DAILY EURO 6: PROFESJONALNY PARTNER

Dzięki najbogatszej ofercie na rynku IVECO daje swoim klientom możliwość wyboru i dopasowania do własnych potrzeb pojazdu, który będzie doskonale spełniać ich potrzeby biznesowe. Kupując Daily można liczyć na to, że zadanie transportowe zostanie wykonane wydajnie, przy niskich kosztach posiadania i użytkowania (TCO). Bycie najlepszym partnerem biznesowym oznacza również, że użytkownicy mogą liczyć na profesjonalną sieć serwisową zawsze tam gdzie potrzebują jej usług.

 

OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA DO 8%*

IVECO Daily Euro 6 spala jeszcze mniej niż poprzednie modele, które już wcześniej były znane z ekonomiczności. Turbina o zmiennej geometrii, dostępna w modelach z silnikami od 136 KM do 180 KM, zapewnia bardziej wydajną eksploatację silnika. Rozwiązanie w postaci przycisku EcoSwitch ewoluowało: nowy inteligentny system EcoSwitch PRO wie, w którym momencie należy zredukować moment obrotowy, bez potrzeby podejmowania interwencji przez kierowcę, w celu zredukowania zużycia paliwa bez narażania na szwank wydajności. Ekskluzywny system Oceny Stylu Jazdy pomaga poprawić styl jazdy danego kierowcy, podobnie jak w przypadku instruktora nauki jazdy siedzącego na fotelu obok, co może skutkować znacznymi oszczędnościami paliwa.

 

KOSZTY SERWISOWANIA I NAPRAW POJAZDU MNIEJSZE NAWET O 12%**

Dłuższe przerwy międzyprzeglądowe, wydłużone do 50,000 km, dzięki zastosowaniu trwalszych komponentów i materiałów eksploatacyjnych, wydłużają w efekcie czas sprawności pojazdu o 20% pomiędzy przeglądami. Zoptymalizowany układ hamulcowy z nowymi, trwalszymi klockami hamulcowymi jest wydajniejszy i trwalszy niż wcześniej. Ponadto gdziekolwiek znajdzie się kierowca Iveco Daily, o dowolnej porze dnia i nocy, może liczyć na profesjonalną i specjalistyczną sieć usług serwisowych, która zadba o to, aby pojazdy Daily nie miały przestojów.

 

* W porównaniu z równorzędnymi modelami zgodnymi z normami emisji Euro 5b+ oraz zgodnie z Nowym Europejskim Cyklem Jezdnym (ang. New European Driving Cycle (NEDC)).

** W porównaniu z równorzędnymi modelami zgodnymi z normami emisji spalin Euro 5b+.

Check Also

Przewoźniku dopilnuj nowego obowiązku, jeśli nie chcesz stracić zezwolenia na wykonywanie zawodu

Pakiet mobilności ponownie o sobie przypomina. Zgodnie ze zmianami w ustawie o transporcie drogowym, przewoźnicy …

Mega Darkmarket Site