Home / Aktualności / Wyszukiwarka zleceń

Wyszukiwarka zleceń

Giełda transportowa bez abonamentu, tysiące nowych zleceń, klienci indywidualni i biznesowi, a do tego najbardziej zaawansowana wyszukiwarka zleceń na rynku. Od niedawna na Clicktrans można jeszcze łatwiej zdobywać nowe zlecenia.

Serwis istnieje od 2010 roku i cały czas dynamicznie się rozwija. Przez 9 lat działalności, z giełdy transportowej Clicktrans skorzystało już 300 tysięcy zleceniodawców. Oprócz działalności na rynku polskim serwis działa również w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech. Co to oznacza dla przewoźnika? Szeroki wybór zleceń transportowych – zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych.

Na Clicktrans codziennie pojawiają się nowe ładunki – a duża, stale aktualizowana baza zleceń pozwala łatwo znaleźć odpowiadający ładunek i termin. Wśród najwyżej ocenianych cech Clicktrans przewoźnicy wymieniają właśnie dużą bazę zleceń, dzięki której łatwo znaleźć doładunek oraz krótkie terminy płatności.

Zlecenia przeglądasz za darmo – płacisz tylko, kiedy sam też zarabiasz

Konto w serwisie nie wiąże się z żadnym abonamentem. Giełda działa w oparciu o prowizję, opłata jest naliczana dopiero od transakcji zawartej ze zleceniodawcą. Dzięki temu przewoźnik płaci tylko wtedy, kiedy sam także zarabia.

Baza zleceń w Clicktrans jest również zróżnicowana pod względem rodzaju ładunku. W serwisie można znaleźć zlecenia zarówno na doładunki, jak i na transport całopojazdowy, w takich kategoriach, jak: meble, samochody, przeprowadzki, palety, motocykle, maszyny i sprzęt, pojazdy inne, ładunki, paczki, zwierzęta, specjalnej ostrożności, łodzie oraz inne przesyłki.

Bezpłatny dostęp do najbardziej zaawansowanej wyszukiwarki zleceń na rynku

Przewoźnicy na Clicktrans otrzymują także możliwość korzystania z nowej wyszukiwarki zleceń. Powstała ona, aby jak najbardziej usprawnić szukanie nowych ładunków – umożliwia wyszukiwanie zleceń przy trasie (nieocenione podczas szukania doładunku), korzystanie z licznych filtrów, zapisywanie wybranych wcześniej filtrów do późniejszego użytku i wiele więcej. Obecnie jest to najbardziej zaawansowana wyszukiwarka zleceń transportowych dostępna na rynku. Poznaj kilka dostępnych w niej opcji:

  • Wyszukiwanie z A do B – ta opcja umożliwia szukanie po konkretnej trasie, a ściślej – po konkretnych miejscach załadunku i rozładunku. Mogą to być kody pocztowe, miasta lub całe kraje. Dodatkowo można wskazać promień wokół wybranych miejsc, który powinien być wzięty pod uwagę podczas wyszukiwania (10-200 km). Warto wspomnieć, że wyszukiwarka pozwala dowolnie łączyć obszary wyszukiwania – można szukać tras między miastami, między krajami, ale także z kraju do miasta i z miasta do kraju.
  • Wyszukiwanie przy trasie – szczególnie przyda się, podczas szukania zleceń doładunkowych. Umożliwia wyszukiwanie przesyłek w pobliżu pokonywanej trasy – przy czym można zdefiniować, jak duża odległość od głównej trasy powinna zostać wzięta pod uwagę (5-150 km). Można także wskazać minimalną długość wyszukiwanej trasy, aby wyeliminować m.in. zlecenia na transport w obrębie tego samego miasta.
  • Widok mapy – jest dostępny oprócz tradycyjnego widoku listy zleceń. Pozwala wyświetlić dostępne ładunki bezpośrednio na mapie, dzięki czemu można łatwiej zaplanować nowe zlecenie, szczególnie jeśli się szuka doładunku w pobliżu pokonywanej trasy.

Warto wspomnieć także o możliwości zapisania wybranych filtrów – jeśli często szuka się podobnych zleceń (z tej samej kategorii, o podobnej wadze, na podobnych trasach), zapisanie filtrów pozwoli oszczędzić sporo czasu. Później wystarczy wybrać filtr z listy, zamiast od nowa definiować wszystkie kryteria. Dodatkowo, o każdym zleceniu spełniającym warunki podane przy zapisywaniu filtra, można zostać poinformowanym mailowo.

To tylko kilka z możliwości nowej wyszukiwarki Clicktrans – zamiast o nich czytać, lepiej osobiście przekonać się, co potrafi i ocenić.

Wyszukiwarka zleceń transportowych na Clicktrans jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników Clicktrans. Wystarczy założyć konto bez abonamentu, aby dołączyć do 30 tysięcy przewoźników, którzy regularnie zdobywają nowe zlecenia transportowe z Clicktrans.

Next Prev
    
 
 
Next Prev

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site