Home / Aktualności / Większe możliwości  agregatów chłodniczych Thermo King T-Series

Większe możliwości  agregatów chłodniczych Thermo King T-Series

Thermo King, i marka Ingersoll Rand, wprowadza technologię łączności TK BlueBox do serii transportowych agregatów chłodniczych T-Series.

W ramach oferty rozwiązań telematycznych Thermo King TracKing™ dostęp do urządzenia komunikacyjnego TK BlueBox TracKing™ można uzyskać poprzez stronę internetową, aplikacje mobilne TK Reefer i TK Notify na smartfony lub urządzenia wyposażone w łącze Bluetooth®. Umożliwia to dyspozytorom i kierowcom zdalny dostęp do danych agregatu i otrzymywanie powiadomień w czasie rzeczywistym, aby zapewnić, że ładunek będzie chroniony przez cały czas, a agregat będzie działać najwydajniej. Kierowcy mogą monitorować temperatury ładunków i chłodni, nawet gdy znajdują się z dala od pojazdu podczas dostawy lub przebywają na przerwie.

Dzięki nowemu rozwiązaniu w gamie T-Series nasi dyspozytorzy flot pojazdów i właściciele firm otrzymują działające w czasie rzeczywistym rozwiązanie o wyższym poziomie inteligencji, które dostarcza informacji dotyczących działania pojazdu chłodniczego. Urządzenie TK BlueBox gromadzi dane z wielu czujników i przesyła je bezprzewodowo do centralnej platformy TracKing™. Daje to dyspozytorom możliwość obserwacji takich parametrów, jak stan agregatu i temperatura lub nastawa temperatury, a wszystko to z jednej centralnej lokalizacji. W razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości mogą natychmiast rozwiązać problem, aby uniknąć negatywnego wpływu na ładunek.

Urządzenie komunikacyjne TK BlueBox i złącze Bluetooth zapewniają pełną, całodobową obserwację stanu agregatu i ładunku:

  • Dostęp do systemu telematycznego TK BlueBox można uzyskać za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfony TK Reefer lub inne urządzenia z łączem Bluetooth. System zapewnia dwukierunkową komunikację umożliwiającą zarządzanie agregatem w czasie rzeczywistym oraz dostęp do danych krytycznych w celu zapewnienia, że ładunek jest cały czas chroniony.
  • Technologia Bluetooth umożliwia użytkownikom będącym w zasięgu łącza zdalne zarządzanie odszranianiem, przygotowaniem do jazdy, ustawieniami temperatury oraz innymi ustawieniami trybów pracy.
  • Agregat jest dostępny i może być zarządzany zdalnie z każdego miejsca na świecie za pomocą połączenia internetowego, które jest częścią oferty Thermo King TracKing™.

Check Also

Shell wprowadza do Polski program Accelerate to Zero

Zespół Shell Fleet Solutions wdraża na polski rynek globalny program Accelerate to Zero, którego celem …

Mega Darkmarket Site