Home / Aktualności / Sklep.scania.pl w nowej odsłonie

Sklep.scania.pl w nowej odsłonie

Internetowy sklep Scania jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Witryna w nowej odsłonie działa od czerwca br. Oprócz gadżetów, ubrań i części Scania można w nim zamówić usługę serwisową w jednym z serwisów Scania w Polsce. Sklep.scania.pl ma zmodernizowany layout, spójny z wyglądem pozostałych stron Scania.

Nowa odsłona internetowego sklepu Scania jest bardziej nowoczesna, przejrzysta i funkcjonalna. Poprawiono w niej układ treści, dzięki czemu witryna jest bardziej przyjazna dla użytkownika. Zmiany zostały przygotowane z myślą o wygodzie klientów, dlatego mamy nadzieję, że najnowsza odsłona sklepu Scania przypadnie im do gustu – komentuje Adriana Konarzewska, koordynator projektu ds. sklepu internetowego Scania Polska S.A.

Klienci Scania mogą zakupić poprzez sklep internetowy najpopularniejsze części zamienne, akcesoria samochodowe oraz ubrania i upominki z kolekcji Scania Truck Gear. Nowa strona to nie tylko sklep, ale również platforma, z wykorzystaniem której klienci firmy mogą za pomocą formularzy umawiać się na wizyty w wybranych warsztatach Scania w Polsce. Obecnie wizyty można zamawiać w 22 warsztatach.

Nowy sklep Scania jest dostępny również na urządzeniach mobilnych takich, jak telefony oraz tablety.

 

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site