Home / Aktualności / Sklep.scania.pl w nowej odsłonie

Sklep.scania.pl w nowej odsłonie

Internetowy sklep Scania jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Witryna w nowej odsłonie działa od czerwca br. Oprócz gadżetów, ubrań i części Scania można w nim zamówić usługę serwisową w jednym z serwisów Scania w Polsce. Sklep.scania.pl ma zmodernizowany layout, spójny z wyglądem pozostałych stron Scania.

Nowa odsłona internetowego sklepu Scania jest bardziej nowoczesna, przejrzysta i funkcjonalna. Poprawiono w niej układ treści, dzięki czemu witryna jest bardziej przyjazna dla użytkownika. Zmiany zostały przygotowane z myślą o wygodzie klientów, dlatego mamy nadzieję, że najnowsza odsłona sklepu Scania przypadnie im do gustu – komentuje Adriana Konarzewska, koordynator projektu ds. sklepu internetowego Scania Polska S.A.

Klienci Scania mogą zakupić poprzez sklep internetowy najpopularniejsze części zamienne, akcesoria samochodowe oraz ubrania i upominki z kolekcji Scania Truck Gear. Nowa strona to nie tylko sklep, ale również platforma, z wykorzystaniem której klienci firmy mogą za pomocą formularzy umawiać się na wizyty w wybranych warsztatach Scania w Polsce. Obecnie wizyty można zamawiać w 22 warsztatach.

Nowy sklep Scania jest dostępny również na urządzeniach mobilnych takich, jak telefony oraz tablety.

 

Check Also

Mój elektryk MAN eTGE

Aż do 70 000 PLN mniej można zapłacić za samochód MAN TGE z napędem elektrycznym. …