Home / Aktualności / DAF CF Construction wyróżniona nagrodą TOP BAU TRUCK na Słowacji
workhouse

DAF CF Construction wyróżniona nagrodą TOP BAU TRUCK na Słowacji

Seria DAF CF Construction zdobyła na Słowacji prestiżową nagrodę TOP BAU Truck 2019 przyznawaną przez czołowy magazyn Transport a Logistika. Zarówno przewoźnicy, jak i sami kierowcy pojazdów ciężarowych, uznali pojazdy budowlane z tej serii DAF za najlepsze na słowackim rynku w uznaniu ich solidności, wysokiej ładowności, niskich kosztów eksploatacji, niezawodności układów napędowych i łatwości prowadzenia.

„Wysokiej jakości seria DAF CF Construction to wybór słowackich klientów, ponieważ spełnia ona wszystkie wymagania nowoczesnych operacji biznesowych, a jednocześnie zapewnia duży komfort kierowcy” — mówi Viliam Bujna, dyrektor generalny LUXUR Media i wydawca magazynu Transport a Logistika. „Solidne pojazdy budowlane marki DAF zapewniają największą na rynku ładowność przy najniższych kosztach eksploatacji”.

„Ponadto supernowoczesne silniki o wysokich osiągach doskonale współgrają ze zautomatyzowanymi skrzyniami biegów TraXon i szeroką gamą osi DAF” — stwierdza Bujna. „Gwarantuje to najlepsze w branży parametry jazdy po drogach i w terenie. Modele z serii CF Construction to po prostu nadzwyczajne pojazdy budowlane. A kierowcy potwierdzają tę opinię, ponieważ zapewniają one najwyższy komfort w tej klasie, porównywalny z pojazdami ciężarowymi do transportu długodystansowego.”

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site