Home / Aktualności / Kögel spełnia życzenia kierowców samochodów ciężarowych na Truck-Grand-Prix 2019

Kögel spełnia życzenia kierowców samochodów ciężarowych na Truck-Grand-Prix 2019

  • Naczepa Kögel Trucker Trailer – dopasowana do wymagań kierowców
  • Spotkanie z pięciokrotnym mistrzem Europy, Jochenem Hahnem
  • Zbiórka na rzecz fundacji pomocy „Trucker’s World – Fahrer helfen Fahrern e. V.” (Trucker’s World – kierowcy kierowcom)

Kögel oficjalnym sponsorem zespołu Hahn-Racing na 34. Międzynarodowych Zawodach ADAC Truck-Grand-Prix w dniach od 19 do 21 lipca 2019 roku na torze Nürburgring. Na stoisku R27 firma Kögel zaprezentuje naczepę Kögel Trucker Trailer (KTT), kolejny wariant doskonałej naczepy dla kierowców ciężarówek. Na swoim stoisku Kögel zaprasza na różne atrakcje i niespodzianki, m.in. na godzinę na autografy z pięciokrotnym mistrzem Europy Jochenem Hahnem, zbiórkę na rzecz zawodowych kierowców oraz sprzedaż artykułów i gadżetów kolekcjonerskich Kögel.

Kögel Trucker Trailer generacji NOVUM
Bazę wyjściową KTT tworzy rama zoptymalizowana pod kątem ładowności i masy oraz nadwozie Kögel Lightplus generacji NOVUM. Naczepa KTT została uzupełniona na życzenie ankietowanych profesjonalistów o różnorodne opcje indywidualnego wyposażenia: aby zapewnić jak największą ładowność, naczepa Light posiada lekkie wyposażenie, takie jak aluminiowe felgi i aluminiowe akumulatory ciśnieniowe. Naczepa KTT wyposażona jest również w system szybkiego otwierania i zamykania Kögel FastSlider. W ten sposób firma Kögel odpowiada na potrzeby kierowców dotyczące skrócenia czasu załadunku oraz zapewnienia kierowcom szybszej, prostszej i bezpieczniejszej obsługi podczas załadunku i rozładunku. Wiele opcjonalnych „dodatków” dopełnia naczepę dostosowaną do wymagań kierowców.

Promocja nagród dotyczących KTT*
Pierwszych 350 uczestników, którzy pisemnie odpowiedzą na trzy pytania dotyczące naczepy Kögel Trucker Trailer, na stoisku Kögel będzie mogło wygrać wyjątkową koszulkę KTT.
Wszyscy fani, którzy w mediach społecznościowych umieścili zdjęcie z KTT i zestawem na lato, składającym się z dwóch leżaków Kögel i stołu Kögel, i je odpowiednio oznaczyli symbolem #, również mają szansę wygrać ten właśnie zestaw.

Spotkanie z pięciokrotnym mistrzem Europy, Jochenem Hahnem

Spotkanie mistrza wyścigów samochodów ciężarowych Jochena Hahna z fanami odbędzie się 20 lipca o godzinie 16:40 na stoisku Kögel. Jochen odpowie na wszystkie pytania swoich fanów i rozda autografy.

Zbiórka na rzecz fundacji pomocy „Trucker’s World – Fahrer helfen Fahrern e. V.” (Trucker’s World – kierowcy kierowcom)

W podziękowaniu za wpłatę na rzecz fundacji pomocy „Trucker’s World – Fahrer helfen Fahrern e.V.” (Trucker’s World – Kierowcy kierowcom) w czasie Truck-Grand-Prix 2019 na stoisku firmy Kögel będzie można otrzymać modne okulary przeciwsłoneczne z edycji 2019 lub słomkowy kapelusz przeciwsłoneczny Kögel.*

*Warunki udziału oraz dodatkowe szczegóły dotyczące konkursów są dostępne na stronie internetowej Kögel.
**Jednej osobie przysługuje tylko jedna para okularów przeciwsłonecznych lub jeden kapelusz słomkowy. Artykuły dostępne do wyczerpania zapasów! Okulary przeciwsłoneczne i kapelusz słomkowy nie są oferowane w regularnej sprzedaży. Niniejsza akcja nie ma charakteru losowania ani konkursu.

Check Also

50 akumulatorowo-elektrycznych eActrosów

Na tegorocznych targach IAA Transportation w Hanowerze Mercedes-Benz Trucks przedstawił prototyp koncepcyjny eActrosa LongHaul, stanowiący zapowiedź …