Home / Aktualności / Nowa dyrektor sprzedaży autobusów w MAN Truck & Bus Polska

Nowa dyrektor sprzedaży autobusów w MAN Truck & Bus Polska

Z dniem 01.08.2019 r. Pani Małgorzata Durda objęła stanowisko dyrektora sprzedaży autobusów miejskich oraz turystycznych marki MAN i Neoplan w firmie MAN Truck & Bus Polska.

Małgorzata Durda jest absolwentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechanicznym Technologii i Automatyzacji. Ma szerokie doświadczenie związane z branżą pojazdów użytkowych. Przez wiele lat pracowała w Grupie Volvo zajmując stanowiska kierownicze w pionie aftersales, w controllingu a ostatnio jako Country Manager Poland and Baltics w Volvo Bus.

„Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu MAN w Polsce. To silna marka z fantastycznymi produktami, ugruntowaną pozycją rynkową i imponującym zakładem produkcji autobusów miejskich w Starachowicach. Mam nadzieję, że wspólnie z moim zespołem przyczynimy się do zwiększenia sprzedaży i umocnienia pozycji MAN i Neoplan w sektorze autobusów miejskich oraz turystycznych.”- powiedziała Małgorzata Durda.

Check Also

Mercedes-Benz eActros LongHaul wyróżniony

Mercedes-Benz eActros LongHaul zdobył nagrodę „2023 Truck Innovation Award”. To renomowane wyróżnienie przyznawane jest za …