Home / Aktualności / Nowy dyrektor sprzedaży pojazdów używanych w MAN Truck & Bus Polska

Nowy dyrektor sprzedaży pojazdów używanych w MAN Truck & Bus Polska

Z dniem 01.10.2019r. Pan Robert Drozd objął stanowisko dyrektora sprzedaży pojazdów używanych MAN TopUsed w firmie MAN Truck & Bus Polska.

Robert Drozd jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na wydziale Ekonomii i Organizacji Przedsiębiorstw. Posiada szerokie doświadczenie związane z branżą pojazdów użytkowych.

W latach 2006-2019 pracował w firmie Iveco Poland Sp. z o.o. Przez pierwsze trzy lata jako District Sales Manager w pionie sprzedaży pojazdów nowych, a kolejne dziesięć lat jako Dyrektor Sprzedaży pojazdów używanych.

W latach 2001-2006 w firmie INTRALL Polska Sp. z o.o., kierował Departamentem Sprzedaży Pojazdów Dostawczych „Lublin 3” w fabryce w Lublinie.

Wcześniej w latach 1994-2001 pracował w Fabryce Samochodów w Lublinie oraz następcy Daewoo Motor Polska Sp. z o.o., zaczynając od Działu Rozwoju Sieci Dealerskiej poprzez Salon Fabryczny i na zarządzaniu Departamentem Sprzedaży Samochodów Dostawczych kończąc.

„Z ogromną  przyjemnością dołączyłem do zespołu MAN Truck & Bus Polska. MAN to znana, silna marka z ugruntowaną pozycją na rynku w segmencie pojazdów użytkowych. Jestem przekonany, że wspólnie z moim zespołem będziemy rozwijać pion pojazdów używanych Top Used oraz podejmować wyzwania rynkowe”

Zainteresowania Pana Roberta Drozda to motoryzacja, sport, ekonomia, literatura oraz podróże

Check Also

Elektryki dla Piotrkowa Trybunalskiego

Firma Solaris Bus & Coach wygrała postępowanie przetargowe, na mocy którego dostarczy pięć autobusów bateryjnych do Piotrkowa Trybunalskiego. …

Mega Darkmarket Site