Home / Aktualności / Nowy dyrektor sprzedaży pojazdów używanych w MAN Truck & Bus Polska

Nowy dyrektor sprzedaży pojazdów używanych w MAN Truck & Bus Polska

Z dniem 01.10.2019r. Pan Robert Drozd objął stanowisko dyrektora sprzedaży pojazdów używanych MAN TopUsed w firmie MAN Truck & Bus Polska.

Robert Drozd jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na wydziale Ekonomii i Organizacji Przedsiębiorstw. Posiada szerokie doświadczenie związane z branżą pojazdów użytkowych.

W latach 2006-2019 pracował w firmie Iveco Poland Sp. z o.o. Przez pierwsze trzy lata jako District Sales Manager w pionie sprzedaży pojazdów nowych, a kolejne dziesięć lat jako Dyrektor Sprzedaży pojazdów używanych.

W latach 2001-2006 w firmie INTRALL Polska Sp. z o.o., kierował Departamentem Sprzedaży Pojazdów Dostawczych „Lublin 3” w fabryce w Lublinie.

Wcześniej w latach 1994-2001 pracował w Fabryce Samochodów w Lublinie oraz następcy Daewoo Motor Polska Sp. z o.o., zaczynając od Działu Rozwoju Sieci Dealerskiej poprzez Salon Fabryczny i na zarządzaniu Departamentem Sprzedaży Samochodów Dostawczych kończąc.

„Z ogromną  przyjemnością dołączyłem do zespołu MAN Truck & Bus Polska. MAN to znana, silna marka z ugruntowaną pozycją na rynku w segmencie pojazdów użytkowych. Jestem przekonany, że wspólnie z moim zespołem będziemy rozwijać pion pojazdów używanych Top Used oraz podejmować wyzwania rynkowe”

Zainteresowania Pana Roberta Drozda to motoryzacja, sport, ekonomia, literatura oraz podróże

Check Also

Mercedes-Benz eActros LongHaul wyróżniony

Mercedes-Benz eActros LongHaul zdobył nagrodę „2023 Truck Innovation Award”. To renomowane wyróżnienie przyznawane jest za …