Home / Aktualności / Scania i Navistar w Kanadzie

Scania i Navistar w Kanadzie

Scania i Navistar badają potencjał współpracy w zakresie dostaw i obsługi pojazdów dla kanadyjskich kopalń. Partnerzy planują dostawę ciężkich pojazdów terenowych Scania do testów u wybranych użytkowników pod koniec 2020 r.

W ramach współpracy Scania dostarczy wiedzę na temat pojazdów przeznaczonych do kopalń oraz doradztwo w zakresie lean management. Z kolei Navistar oferuje sieć serwisową i usługi posprzedażne. Głównym założeniem współpracy jest zapewnienie klientom z sektora wydobywczego najwyższej klasy wsparcia oraz ciężkich pojazdów przeznaczonych do transportu zróżnicowanych ładunków oraz wody, paliwa, a także pracowników.

Scania ma udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla branży wydobywczej. Ponad 10 tys. pojazdów Scania jest wykorzystywanych do pracy w kopalniach, m.in. w Ameryce Południowej i Azji.

Nasze pojazdy i usługi wraz z doskonale znaną, międzynarodową siecią sprzedaży i serwisu Navistar tworzą razem potencjał, który może przynieść korzyści kanadyjskim kopalniom – komentuje Alexander Vlaskamp, dyrektor Scania Trucks.

Współpraca opiera się na strategicznym partnerstwie pomiędzy TRATON SE, a firmą Navistar. Zostało ono zainicjowane w 2016 r. i od tej pory stopniowo jest rozszerzane.

Navistar International Corporation (NYSE: NAV) jest holdingiem, którego spółki i partnerzy produkują pojazdy ciężarowe marki International®, własne silniki wysokoprężne oraz autobusy szkolne i ogólnego przeznaczenia marki IC Bus®. Partnerzy zapewniają części zamienne do pojazdów i silników, a także usługi finansowe. Dodatkowe informacje na stronie: www.navistar.com

Check Also

Grupa Wielton ponownie wspiera WOŚP i zachęca do licytacji

Innowacyjne naczepy i przyczepy marki Wielton, zanim znajdą się w sprzedaży, są poddawane szczegółowym testom …

Mega Darkmarket Site