Home / Aktualności / Scania z tytułem „Globalny dostawca roku”

Scania z tytułem „Globalny dostawca roku”

SPAR International, który zarządza największą na świecie franczyzową siecią sklepów spożywczych, liczącą 13 100 placówek w ponad 45 krajach, przyznał Scania tytuł „Globalnego dostawcy roku”.

Scania została wyróżniona przez SPAR International, jako preferowany dostawca w 2019 r.

– Jesteśmy dumni, że mamy takiego dostawcę i wspólnie realizujemy program zrównoważonego rozwoju dla społeczności SPAR – komentują przedstawiciele SPAR International w komunikacie firmy.

W ramach programu zrównoważonego rozwoju w transporcie, Scania inwestuje znaczne środki w tworzenie długoterminowych partnerstw, które wykraczają poza standardowe podejście do sprzedaży.

Jako sieć sprzedaży detalicznej, SPAR często jest obligowany przez klientów do zmian w zakresie czystszej dystrybucji, niższej emisji oraz redukcji hałasu na obszarach zabudowanych. Zwycięzca tegorocznej nagrody zamierza kontynuować wytyczony program. Nie z chęci zwiększania sprzedaży, ale głęboko wierząc w zasadę odpowiedzialności za zrównoważony rozwój – dodają przedstawiciele SPAR International.

Szczególnie mocno podkreślono rolę partnerstwa firm SPAR i Scania we wdrażaniu pojazdów napędzanych paliwami alternatywnymi w Norwegii, w ramach działań NorgesGruppen i sieci Asko. Inicjatywy te rozprzestrzeniają się poprzez dostarczanie i testowanie większej liczby pojazdów napędzanych paliwami alternatywnymi. W Irlandii partner SPAR firma BWG Foods zainwestowała do tej pory w 14 pojazdów ciężarowych na sprężony gaz.

Check Also

73 elektrycznych Renault Trucks dla Barcelony

Podczas ostatniego zamówienia publicznego z zakresu odbioru odpadów komunalnych oraz utrzymania infrastruktury, miasto Barcelona dokonało …

Mega Darkmarket Site