Home / Aktualności / Craftery dla Scania Assistance w Polsce 

Craftery dla Scania Assistance w Polsce 

Nowe samochody serwisowe będą wykorzystywane do obsługi klientów w czterech serwisach Scania. Pojazdy wyprodukowano w fabryce Volkswagena we Wrześni zgodnie z globalnymi standardami Scania.

Pojazdy są wykorzystywane do pracy w serwisach Scania w Sędziszowie Małopolskim, Sandomierzu, Gdańsku i Koszalinie. Każdy z nowych samochodów Scania Assistance został przystosowany do wyzwań charakterystycznych dla danego regionu. Samochód dla serwisu w Sędziszowie Małopolskim wyposażono w napęd 4×4 pozwalający na realizację zgłoszeń w Bieszczadach. W serwisie w Sandomierzu nowe auto będzie w dużej mierze wykorzystywane do wyjazdów serwisowych do kopalń. Z kolei samochody dla serwisów w Gdańsku i Koszalinie posłużą m.in. do wyjazdów do napraw na statkach i kutrach. Ponadto pojazdy Scania Assistance są w Koszalinie często wykorzystywane do zgłoszeń dotyczących serwisu pojazdów z zabudową leśną, czy rębaków.

Nowe samochody Scania Assistance powstały w wyniku kooperacji Scania i Volkswagen mającej na celu stworzenie uniwersalnego pojazdu Assistance na bazie VW Crafter z silnikiem o mocy 177KM. Pojazdy wyposażono w zabudowę warsztatową firmy BOTT dostosowaną do potrzeb Scania Polska S.A., strzałę świetlną na dachu zapewniającą maksimum bezpieczeństwa napraw na drodze oraz ogrzewanie postojowe.

Nieplanowany przestój może zdarzyć się w najmniej oczekiwanym miejscu. Nowe samochody Scania Assistance pozawalają na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów i udzielenie profesjonalnej pomocy w razie wypadku, kolizji lub awarii pojazdu ciężarowego. W naszej ofercie znajduje się też pełen pakiet serwisowy będący uzupełnieniem programu Scania Assistance obejmujący m.in. umowy serwisowe – komentuje Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

Usługa Scania Assistance jest dostępna na terenie całej Polski.

Check Also

DAF otrzymuje duże zamówienie od brytyjskiej firmy Asset Alliance Group

Firma Asset Alliance Group porozumiała się z DAF-em w sprawie zamówienie na 1500 nowych pojazdów …

Mega Darkmarket Site