Home / Aktualności / CNH Industrial o aktualnej sytuacji we Włoszech

CNH Industrial o aktualnej sytuacji we Włoszech

Komunikat CNH Industrial w sprawie aktualnej sytuacji we Włoszech w związku z pandemią COVID‑19

Z uwagi na trwający stan zagrożenia związany z epidemią COVID‑19 spółka CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI/MI: CNHI) poinformowała, że zawieszenie operacji montażu w jej zakładach we Włoszech, planowane początkowo na dwa tygodnie, zostaje przedłużone o kolejne dwa tygodnie, do 17 kwietnia. Kolejne komunikaty będą wydawane w miarę rozwoju sytuacji.

Jednocześnie, oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i ciągle ewoluującymi najlepszymi praktykami, Spółka będzie aktualizować i ulepszać standardy bezpieczeństwa i wyposażenie, aby móc sprawnie i możliwie jak najszybciej wznowić przerwane operacje.

Ponadto Spółka nadal stara się zapewnić funkcjonowanie włoskich i europejskich magazynów części oraz serwisów, wdrażając w tym celu wszelkie środki służące bezpieczeństwu, opanowaniu sytuacji i ochronie wymagane przepisami prawa i uzgodnione z załogami. Umożliwi to docelowym klientom dalszą eksploatację ich maszyn rolniczych i budowlanych oraz pojazdów użytkowych w tym okresie.

W ramach konstruktywnego i bieżącego dialogu rozpoczętego na początku epidemii COVID‑19 o decyzji Spółki poinformowane zostały związki zawodowe.

 

Check Also

Pierwsza elektryczna śmieciarka pracuje już w Świebodzicach

Gmina Świebodzice mając na uwadze możliwość zmniejszenia swojego śladu węglowego inwestuje w pojazdy elektryczne. Na …

Mega Darkmarket Site